ILM. 4 ööpäeva prognoos – Õhutemperatuur on +5 .. -11°C.

 ILM. 4 ööpäeva prognoos – Õhutemperatuur on +5 .. -11°C.

Kolmapäev.

Päeval:  Enamasti pilves ilm. Sajab lund ja lörtsi, Põhja-Eestis tuiskab, Saaremaal ja Lõuna-Eestis sajab ka vihma. Sadu on paiguti tugev. Puhub ida- ja kirdetuul, Liivi lahe ümbruses ja Lõuna-Eestis lõuna- ja edelatuul 2-8, puhanguti 12 m/s, Hiiumaal ja põhjarannikul 9-14, puhanguti 21 m/s. Õhutemperatuur on Põhja-Eestis 0..-2, Kesk- ja Lõuna-Eestis 0..+5°C.

 

Neljapäeva.

Öösel: Pilves selgimistega ilm. Mitmel pool sajab lund ja lörtsi, Lõuna-Eestis ja Saaremaal kohati ka vihma. Puhub ida- ja kirdetuul 6-12, rannikul puhanguti 17 m/s. Õhutemperatuur on -2..-5, saartel rannikul kuni +1°C.

Päeval:  Pilves selgimistega ilm. Mitmel pool sajab vähest lund. Puhub ida- ja kirdetuul 6-12, rannikul puhanguti 17 m/s, õhtuks nõrgeneb. Õhutemperatuur on 0..-3, saarte rannikul kuni +1°C.

 

Reede.

Öösel: Pilves selgimistega ilm. Kohati sajab vähest lund. Puhub kirde- ja põhjatuul 6-12, põhjarannikul puhanguti 17 m/s, pärast südaööd nõrgeneb. Õhutemperatuur on öösel -2..-7°C.

Päeval: Pilves selgimistega ilm. Mitmel pool sajab lund. Puhub põhjakaare tuul 3-9, rannikul puhanguti 13 m/s. Õhutemperatuur on 0..-3°C.

 

Laupäev.

Öösel: Muutliku pilvisusega ilm. Kohati sajab lund. Puhub valdavalt loode- ja läänetuul 2-8 m/s. Õhutemperatuur on -2..-8, kohati -11°C.

Päeval: Muutliku pilvisusega ilm. Kohati sajab lund. Puhub läänekaare tuul 2-8 m/s. Õhutemperatuur on -3..+2°C.

Seotud teemad