ILM 4 ööpäeva prognoos – Õhutemperatuur on -4..+4°C. Vihma, lörtis ja lund.

 ILM 4 ööpäeva prognoos – Õhutemperatuur on -4..+4°C. Vihma, lörtis ja lund.

Kolmapäev.

Päeval: Pilves selgimistega ilm. Mitmel pool sajab vihma ja lörtsi. Puhub edela- ja lõunatuul 5-10, saartel ja rannikul puhanguti 15 m/s. Õhutemperatuur on +1..+4°C

 

Neljapäev.

Öösel: Pilves selgimistega ilm. Sajuala liigub üle Eesti itta, sajab vihma ja lörtsi, Ida-Eestis ka lund. Puhub lõuna- ja edelatuul 5-8, puhanguti 11, hommikul saarte rannikul läänetuul puhanguti kuni 14 m/s. Õhutemperatuur on -1..+3°C.

Päeval:  Pilves selgimistega ilm, õhtuks pilvisus hõreneb. Kohati sajab lörtsi ja vihma, saju võimalus on suurem Lõuna-Eestis. Puhub edela- ja läänetuul 5-10, saartel puhanguti kuni 15 m/s, õhtul nõrgeneb. Õhutemperatuur on +2..+4°C.

 

Reede.

Öösel: Vahelduva pilvisusega ilm. Öö hakul sajab Kagu-Eestis kohati vähest lund ja lörtsi. Puhub läänekaare tuul 2-8 m/s. Õhutemperatuur on -1..-4, saarte rannikul kohati kuni +2°C.

Päeval:  Vahelduva pilvisusega olulise sajuta ilm. Puhub läänekaare tuul 2-8 m/s. Õhutemperatuur on 0..+4°C.

 

Laupäev.

Öösel: Vähese ja vahelduva pilvisusega olulise sajuta ilm. Hommikul lääne poolt alates pilvisus tiheneb. Puhub edela- ja lõunatuul 2-8, hommikul tugevneb saartel ja rannikul puhanguti kuni 14 m/s. Õhutemperatuur on 0..-4, saarte rannikul kohati kuni +2°C.

Päeval: Pilves ilm. Keskpäeva paiku jõuab saartele lörtsi- ja vihmasadu, mandrile liikudes läheb sadu õhtul ida pool üle lumeks. Puhub edela- ja lõunatuul 7-12, rannikul puhanguti 15, saartel kuni 18 m/s. Õhutemperatuur on +1..+4°C.

Seotud teemad