ILM: 4 ööpäeva prognoos – Lörts ja lumi saabuvad.

 ILM: 4 ööpäeva prognoos – Lörts ja lumi saabuvad.

Reede:

Päeval: Vähese ja vahelduva pilvisusega sajuta ilm. Puhub lõunakaare, põhjarannikul lääne- ja edelatuul 2-8 m/s. Õhutemperatuur on 8..13, rannikul kohati 5°C.

 

Laupäev:

Öösel: Öö hakul on vähese ja vahelduva pilvisusega sajuta ilm, pärast keskööd taevas selgineb. Puhub lõunakaare tuul 2-8 m/s. Õhutemperatuur on -3..+2°C.

Päeval: Vähese pilvisusega sajuta ilm. Õhtul pilvisus tiheneb ja kohati sajab vihma. Puhub edelatuul 4-9, rannikul puhanguti 12 m/s, pärastlõunal pöördub läände ja loodesse ning tugevneb saartel puhanguti 15 m/s. Õhutemperatuur on 8..13, rannikul 4..7°C.

 

Pühapäev:

Öösel: Pilves selgimistega ilm. Mitmel pool sajab vihma, lörtsi ja lund. Puhub loode- ja põhjatuul 5-11, rannikul puhanguti 14-17 m/s. Õhutemperatuur on -3..+2°C.

Päeval: Vahelduva pilvisusega ilm. Kohati sajab lund ja lörtsi. Puhub loodetuul 4-8, puhanguti kuni 13 m/s. Õhutemperatuur on 0..+3°C.

 

Esmaspäev:

Öösel: Selge või vähese pilvisusega sajuta ilm. Hommikul on vahelduva pilvisusega ilm ja kohati sajab lund. Puhub läänekaare tuul 2-7, põhjarannikul puhanguti 12 m/s. Õhutemperatuur on -1..-7, rannikul kohati 0..+1°C.

Päeval: Vahelduva pilvisusega ilm. Mitmel pool on lumehooge. Puhub loodetuul 3-8, rannikul puhanguti 12 m/s. Õhutemperatuur on 0..+3°C.

Seotud teemad