banner

Horskoop -Kolmapäev 17 aprill

Jäär 21. märts – 20. aprill
Aktiviseerub tahtejõud ja otsustusvõime. Olete võimeline saavutama liidri positsiooni, tehes oma elus globaalseid muudatusi. Vältida tuleks ekstreemsust.

 

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Täna valitsevad kirglikud energiad. Teie seksuaalsus on praegu suurem, kui tavaliselt. Samas on oht sattuda armukadedusest tulenevatesse tülidesse.

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Kipute täna tühjast asjast suurt numbrit tegema. Tänu oma liigsele emotsionaalsusele võite nii mõnegi suhte oma elus pingeliseks keerata.

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Täna on päev, mil peaksite kindlasti aktiivselt tegutsema ja hoidma ennast viimaste sündmustega kursis. Võimalik ootamatu rünnak selja tagant.

 

Lõvi 23. juuli – 22. august
Vaatate täna maailma kriitilise pilguga ning kipute ennast pisiasjadest häirida laskma. Suunake oma tähelepanu pigem iseendale ja tegelege oma probleemidega!

 

Neitsi 23. august – 22. september
Tunnete täna erilist enesekindlust ja rahulolu. Samas kipute ennast veidi ülehindama ning teistest paremaks pidama, mis võib võimuvõitlust tekitada.

 

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Nüüd tuleks teie vaimsele tervisele suuresti kasuks väike vaheldus. Püüdke leida aega ja raha väikese väljasõidu jaoks. Soodne aeg dieedi alustamiseks.

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Tänane päev võib teie ellu tuua uusi inimesi, keda liiga kergekäeliselt usaldama hakkate. Olge siiski veidi ettevaatlikum ja hoidke saladusi.

 

Ambur 23. november – 21. detsember
Tunnete täna soovi olla rohkem omaette ja tegeleda isiklike asjadega. Kui peaksite sattuma seltskonda, siis õnnestub teil jääda seal märkamatuks.

 

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Võimalik, et lasete end täna kellegi pahaaimamatust märkusest vägagi häirida, kuid püüdke siiski mitte üle reageerida. Vältige hasartmänge ja alkoholi!

 

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Idealiseerite täna rohkem, kui tavaliselt inimest, kelle suhtes juba pikka aega olete romantilisi tundeid tundnud. Suureneb vajadus läheduse järele.

 

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Olete täna veidi endassetõmbunud, mistõttu seltskonnas võite jätta mulje, et teiega on midagi korrast ära. Vältige tegevusi, mis teile vastumeelsed on.

Kommentaarid

kommentaari

Seotud märksõnad
Sulle võivad ka meeldida need ...

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com