Horskoop -Kolmapäev 17 aprill

 Horskoop -Kolmapäev 17 aprill
Jäär 21. märts – 20. aprill
Aktiviseerub tahtejõud ja otsustusvõime. Olete võimeline saavutama liidri positsiooni, tehes oma elus globaalseid muudatusi. Vältida tuleks ekstreemsust.

 

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Täna valitsevad kirglikud energiad. Teie seksuaalsus on praegu suurem, kui tavaliselt. Samas on oht sattuda armukadedusest tulenevatesse tülidesse.

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Kipute täna tühjast asjast suurt numbrit tegema. Tänu oma liigsele emotsionaalsusele võite nii mõnegi suhte oma elus pingeliseks keerata.

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Täna on päev, mil peaksite kindlasti aktiivselt tegutsema ja hoidma ennast viimaste sündmustega kursis. Võimalik ootamatu rünnak selja tagant.

 

Lõvi 23. juuli – 22. august
Vaatate täna maailma kriitilise pilguga ning kipute ennast pisiasjadest häirida laskma. Suunake oma tähelepanu pigem iseendale ja tegelege oma probleemidega!

 

Neitsi 23. august – 22. september
Tunnete täna erilist enesekindlust ja rahulolu. Samas kipute ennast veidi ülehindama ning teistest paremaks pidama, mis võib võimuvõitlust tekitada.

 

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Nüüd tuleks teie vaimsele tervisele suuresti kasuks väike vaheldus. Püüdke leida aega ja raha väikese väljasõidu jaoks. Soodne aeg dieedi alustamiseks.

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Tänane päev võib teie ellu tuua uusi inimesi, keda liiga kergekäeliselt usaldama hakkate. Olge siiski veidi ettevaatlikum ja hoidke saladusi.

 

Ambur 23. november – 21. detsember
Tunnete täna soovi olla rohkem omaette ja tegeleda isiklike asjadega. Kui peaksite sattuma seltskonda, siis õnnestub teil jääda seal märkamatuks.

 

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Võimalik, et lasete end täna kellegi pahaaimamatust märkusest vägagi häirida, kuid püüdke siiski mitte üle reageerida. Vältige hasartmänge ja alkoholi!

 

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Idealiseerite täna rohkem, kui tavaliselt inimest, kelle suhtes juba pikka aega olete romantilisi tundeid tundnud. Suureneb vajadus läheduse järele.

 

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Olete täna veidi endassetõmbunud, mistõttu seltskonnas võite jätta mulje, et teiega on midagi korrast ära. Vältige tegevusi, mis teile vastumeelsed on.

Seotud teemad