Horoskoop – Teisipäev 6 aprill

 Horoskoop – Teisipäev 6 aprill
Jäär 21. märts – 20. aprill
Täna haihtuvad teie enda poolt välja mõeldud takistused ja tõrked. Kui suudaksite loobuda liigsest egost, siis mõistaksite asjade tegelikku väärtust.

 

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Täna on teie mõistus ja mälu teravamad, kui tavaliselt. Suudate mõelda ratsionaalselt ning leida lahenduse ka keerulistele olukordadele.

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Hõljute täna pilvedes. Unistused haaravad teid täielikult enda hõlma, mistõttu teil on raske olla realistlik ja asjalik. Vältige finantstehinguid.

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Päevakorda kerkivad rahaprobleemid, kuid ärge laske aga tujul langeda. Hea päev intellektuaalseks tegevuseks ja filosoofilisteks vestlusteks.

 

Lõvi 23. juuli – 22. august
Ärge püüdke elult ja suhetelt saada rohkem kui teile väljateenitult kuulub. Kui suudate hoida õiget suhtumist, võite saavutada väga häid tulemusi.

 

Neitsi 23. august – 22. september
Kui peaksite täna mõjutama teisi, siis arvestage kindlasti sellega, et kõigil on omad soovid ja arusaamad. Saavutate edu, kui käitute nendega lugupidavalt.

 

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Võimalik, et tunnete täna allasurutud viha inimeste suhtes, kes mingil moel teie üle kontrolli omavad. Suureneb soov saada iseseisvamaks.

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Olete täna tavalisest seltskondlikum ning tajute väga peenelt kaaslaste meeleolusid. Seetõttu soovitakse just teile rääkida oma isiklikke muresid.

 

Ambur 23. november – 21. detsember
Võimalik, et peate ennast täna tõestama või maksma panema. Teid rünnatakse vägagi alatul moel otse selja tagant. Te pole ohus juhul, kui jääte ausaks.

 

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Täna on oht sattuda kergesti konfliktidesse. Lasete ennast tühistest asjadest häirida ning näitate seda ka teistele välja. Püüdke leida meeldiv tegevus.

 

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Tänase päeva märksõnad on tundlikkus, kaastunne, hea ettekujutusvõime, produktiivne alateadvus ja vastuvõtlikkus kõige ilusa suhtes. Ilusalongid!

 

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Olete keskendunud ja loov. Ilmneb soov oma materiaalset heaolu parandada. Suhetes püüdke olla mõistvam ja heasüdamlikum. Vanade sõprussuhete taastumine.

Seotud teemad