Horoskoop – Teisipäev 4 mai

 Horoskoop – Teisipäev 4 mai

Horoskoop – Teisipäev 4 mai

Jäär 21. märts – 20. aprill
Võimalik, et lähedane sõber või partner näitab teile täna välja oma salajased mõtted. Võite saada suure üllatuse osaliseks ning hakkate elu üle järele mõtlema.

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Teid võivad täna pisiasjad närvi ajada. Märkate eelkõige teiste inimeste poolt tehutd vigu, kuid oma möödapanekud jäävad kahe silma vahele.

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Praegu on tõrgete ja pingeliste meeleoludega aeg. Võimalik sunniviisiline üksindus ning hingesoojuse puudumine. Kasutage olukorda enesevaatluseks.Vähk 22. juuni – 22. juuli
Tänane päev ei sobi mitme erineva asjaga korraga tegelemiseks kuna satute tavalisest kergemini segadusse. Looge omale konkreetne tegevusplaan.

Lõvi 23. juuli – 22. august
Püüate iga hinna eest mõista oma kaaslast ning soovite tungida tema hingesoppidesse. Suudate olla väga hoolitsev ja tähelepanelik. Hea aeg romantikaks.

Neitsi 23. august – 22. september
Olete täna tujukas meeleolus ning teistel inimestel on teile väga raske meele järele olla. Tajute maailma palju peenemal tasandil, kui tavaliselt.Kaalud 23. september – 23. oktoober
Tuliste ja kirglike meeleoludega päev. Puutute kokku kas poliitiliste probleemidega või siis vastassugupoole esindajaga, kellega võib suhe areneda.

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Olete täna veidi pikaldane ja kaalutlev. Kuid vältige liiga pikka arutlemist ja püüdke olla enesekindlam. Hea aeg partnerile suunatud tegevuseks.

Ambur 23. november – 21. detsember
Võimalik rünnak salajastelt vaenlastelt, keda oma heasoovijateks pidasite. Olge ettevaatlik müstikat ning musta maagiat puudutavate teemadega.Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Tunnete endas uut entusiasmi ning hakkate tegutsema selles suunas, et kuidagi oma oskuseid ning andeid ka praktiliselt rakendada. Uute võimaluste aeg.

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Olge valmis vastutusrikasteks ülesanneteks. Täna peaksite keskenduma rohkem teiste abistamisele ja vältima olukordi, kus võiksite pea kaotada.

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Olete täna enesessetõmbunum, kui tavaliselt. Liigute oma mõtetes ja ei pane tähelegi, kui teie poole sõbralikult pöördutakse. Püüdke olla avatum!Seotud teemad