Horoskoop – Teisipäev 29 detsember

 Horoskoop – Teisipäev 29 detsember
Jäär 21. märts – 20. aprill
Õhkond on elektriline. Tunnete palju uut energiat. Peaksite sellele kindlasti väljundi leidma, sest muidu võite saada peavalud või unetu öö.

 

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Tänased planeediseisud mõjutavad teid emotsionaalselt. Olete täna kergesti mõjutatav ning seetõttu peaksite hoolikalt valima, kellega suhtlete.

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Kipute täna egotsentriline ja halastamatu olema, samas sisemiselt olete haavatav. Nüüd pole just kõige parem päev inimestega lävimiseks.

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Täna on hea päev rahaliste tehingute tegemiseks. Aktiviseerub teie ärivaist ning praktiline mõtlemine. Võimalikud uued ideed, mis leiavad ka rakenduse.

 

Lõvi 23. juuli – 22. august
Kipute ootama elult rohkem, kui tegelikkuses olla saab. Utoopilised ideed ja ebareaalsed plaanid võivad hiljem pettumusi valmistada. Varguste oht.

 

Neitsi 23. august – 22. september
Soodne päev kodu kaunistamiseks ja tegelemiseks millegi ilusaga. Tunnete armastust end ümbritsevate inimeste suhtes. Andestate neile, kellega teil probleeme on.

 

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Kipute täna tegutsema ennem, kui mõelda jõuate. Tänu kiirele reaksioonile võite uisapäisa tehtud otsustest tingitud probleemidest isegi välja tulla!

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Tunnete väsimust ja enda ebaefektiivsust töö tegemisel. Võib juhtuda, et saate teada mõne võõra saladuse. Mõistate oma alateadlikke soove.

 

Ambur 23. november – 21. detsember
Võimalik, et saate täna haiget kellegi ebasiira viisakuse pärast. Ootate pigem karmi, ausat ja otsekohest suhtumist. Hea päev oluliste asjade selekteerimiseks.

 

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Võimalikud füüsilised ja moraalsed traumad, peavalud ja nakkushaiguste oht. Üleüldine energiapuudulikkus. Kui võimalik, lükake tähtsad toimingud edasi.

 

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Nüüd on teie elus pigem sõpruse, kui armastuse aeg. Teie seltskondlik meelestatus annab erinevates olukordades positiivseid impulsse. Soodne reisimiseks.

 

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Kipute täna veidi ootamatult käituma. Olete valmis tegema midagi riskantset, et enda võimeid ja julgust proovile panna. Võimalikud erimeelsused teistega.

Seotud teemad