Horoskoop- Teisipäev 25.02

 Horoskoop- Teisipäev 25.02
Jäär 21. märts – 20. aprill
Võimalik, et puutute täna kokku inimestega, kes pealtnäha on leebed, kuid tegelikult omavad ambitsioonikaid salaplaane. Ärge olge liiga avameelne!

 

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Olete täna edev ja liiga jutukas. Kipute ennast kiitma ning mõjute seetõttu ebaküpsena. Samas hea aeg pidutsemiseks/lõbutsemiseks. Ülevoolavad tunded.

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Olete täna hajameelne. Pöörake tähelepanu turvalisusele. Ekstreemsustest peaksite täna aga loobuma. Olge ettevaatlik liikluses ja olmetehnikaga.

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Lasete ennast täna juhtida sentimentaalsetel meeleoludel. Võimalik, et viite kellegi oma tuttavatest täielikku hämmeldusse. Vältige pealetükkivust.

 

Lõvi 23. juuli – 22. august
Tunnete ennast üksikuna. Arvate ekslikult, et teil on vähe sõpru, kes teid väärikalt hindavad ja teie eest hoolitsevad. Hinnake olemasolevat!

 

Neitsi 23. august – 22. september

Tänased planeediseisud annavad teile sisemise rahulolu ning eneseusalduse. Teile ei lähe korda teiste arvamus. Võimalikud tervisehäired, mis seotud seedimisega.

 

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Olete nüüd veidi reserveeritud, suhtlemisel teiste inimestega kohmetute kergesti ning tunnete piinlikkust asjade pärast, mis otseselt teid ei puudutagi.

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Võimalik, et tunnete ennast täna häirituna kellegi hoolimatust ning isekast käitumisest. Püüdke vältida situatsioone, kus sõltute kellestki teisest.

 

Ambur 23. november – 21. detsember
Nüüd tuleks teie vaimsele tervisele suuresti kasuks väike vaheldus. Püüdke leida aega ja raha väikese väljasõidu jaoks. Soodne aeg dieedi alustamiseks.

 

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Kaldute täna nukrameelsusesse ja melanhooliasse. Tunnete igatsust millegi haaramatu ja kauni järele. Võimalik, et avastate endas varjatud andeid.

 

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Teie allasurutud minevikuprobleemid kipuvad täna taas esile kerkima. Parema meelega jääksite tahaplaanile, et mitte näidata teistele oma nõrkusi.

 

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Tunnete täna vajadust ennast näidata ja olete uhke oma saavutuste üle. Püüdke ka teisi inimesi märgata, ka väike enesekriitika ei tule kahjuks!

Seotud teemad