Horoskoop – Teisipäev 24 märts

 Horoskoop – Teisipäev 24 märts
Jäär 21. märts – 20. aprill
Õhus võib olla armastust. Ehkki sind ümbritsevad inimesed võivad käituda sinu meelest naljakalt, peaksid püüdma asju ka teises valguses näha.

 

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Teil võib täna probleeme tekkida tahtejõu puudumise tõttu. Leiate väikseimastki ebaõnnestumisest, et asi pole pingutust väärt. Vältige liigset laiskust.

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Rahulike meeleoludega päev. Teie ideed satuvad praktilise kontrolli alla. Tekivad uued sõbrad, kuid suhe vanade tuttavatega võib katkeda või jaheneda.

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Täna hakkavad silma paistma eelkõige teie head omadused. Kui teil avaneb võimalus ennast mingilgi moel esile tõsta, siis tõenäoliselt jätate sümpaatse mulje.

 

Lõvi 23. juuli – 22. august
Suudate täna tavalisest paremini ennast kontrollida ning korrigeerida oma käitumist. Samas vältige olukorda, kus hakkate ennast sisemiselt alla suruma.

 

Neitsi 23. august – 22. september
Sõbrad ja mõttekaaslased võivad täna teie jaoks etendada tähtsat rolli. Püüdke olla siiras, aus ja avatud, siis saate ka isa sarnase suhtumise osaliseks.

 

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Tänane päev võib ootamatult tuua teie ellu inimese, kellega väga lähedaseks saate. Sellest võib areneda romantiline ja igati meeldiv suhe.

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Väga võimalik, et kohtate täna kedagi, kellel on ebatavaline ja ekstreemsusesse kalduv hobi. Tunnete soovi oma elus midagi uut ja huvitavat proovida.

 

Ambur 23. november – 21. detsember
Kipute olema inimeste suhtes, keda te eriti ei tunne, veidi pealiskaudne ja uhke. Teil on raske näha, et ka teistel võib väärtuslikke omadusi olla.

 

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Tänased meeleolud sunnivad teid vaatama iseenda sügavustesse ning tegelema nende probleemidega, mida siiani olete püüdnud enese jaoks maha vaikida.

 

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Võimalik, et olete täna veidi hajevil. Oht kaotada asju, jääda hiljaks ja suhtlemisel rääkida üksteisest mööda. Samas võite saada geniaalseid ideid.

 

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Olete austatud ning tunnustatud inimene. Suudate näha probleemi tervikuna ning ei killusta seda. Edu valdkondades, mis vajavad ettenägelikkust.

Seotud teemad