Horoskoop – Teisipäev 23 juuli

 Horoskoop – Teisipäev 23 juuli
Jäär 21. märts – 20. aprill
Suurepärane võimalus realiseerida ideid ja ammu plaanitud kavatsusi. Edu tööl, austuse võitmine. Võimalik, et tekivad vajalikud suhted heategijatega.

 

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Olete täna tavalisest rahulikum ja pikaldasem. Teie üldine enesetunne on hea, kuid kipute olema laisk ja kiired tegemised jäävad tegemata.

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Teie emotsionaalne meeleolu võib nüüd mitmed inimesed lausa ära ehmatada. Olge valmis ennast siiski kokku võtma ja oma käitumise kohta selgitusi andma.

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Hea aeg võtta ette asjad, mida olete siiani edasi lükanud. Eriti just koduga seotud tegemised, näiteks poolikud remontimistööd või lihtsalt millegi parandamine.

 

Lõvi 23. juuli – 22. august
Olete täna veidi nukrameelne ja mõtlik, kuid püüdke siiski olla avatud ja rääkige oma tunnetest mõnele usaldusväärsele sõbrale. Hea aeg suurpuhastuseks.

 

Neitsi 23. august – 22. september

Kipute täna tavalisest kergekäelisemalt rahaga ümber käima. Võib juhtuda, et hindate asju vaid nende välise ilu järgi ja praktilisus jääb tahaplaanile.

 

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Olete häiritud end ümbritsevatest ebatäiustest. Märkate igat pisiasja. Soodne päev käia arstlikus kontrollis ja tegeleda intellektuaalsete valdkondadega.

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Vajate täna eneseväljenduseks rohkem julgustust, kui tavaliselt ning tunnete suurt kergendust, kui keegi teiega tegeleb. Hea aeg puhkamiseks.

 

Ambur 23. november – 21. detsember
Teilt oodatakse täna rohkem tegusid ja vähem teooriat. Püüdke näidata head eeskuju, nii nakatate ka teisi entusiasmiga. Lõpuks saavutate head tulemused.

 

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Võimalik, et keegi püüab teis kaastunnet äratada, kuid pöörab järgmisel hetkel teile ise halastamatult selja. Ärge lootke teistelt liiga palju!

 

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Täna on rahulike meeleoludega päev. Mõned paikapandud sündmused või kohtumised võivad edasi lükkuda. Kasutage tänast päeva enesega tegelemiseks.

 

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Töisete meeleoludega päev. Olete kohusetundlik ja süvenenud oma eesmärkide saavutamisse. Oht üle töötada. Hea aeg tegeleda pooleli jäänud asjadega.

Seotud teemad