Advertisements
banner

Horoskoop – Teisipäev 21 mai

Jäär 21. märts – 20. aprill
Haarake täna kinni erinevatest võimalustest ja ettepanekutest, mida elu teile toob. Soodustatud on kõikvõimalikud seiklused ning reisimine looduses.

 

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Teil on täna eriti raske teha asju, mida te tegelikult ei naudi. Olete enese vastu ausam, kui tavaliselt, mis tuleb lõppkokkuvõttes vaid kasuks.

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Suudate täna erakordselt praktiline olla. Edukalt sujuvad kõikvõimalikud paberimajandusega seotud asjad ning finantstehingud. Olge valmis riskima!

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Avastate täna ootamatult, et teie kaaslased pole nii usaldusväärsed, kui lootsite. Võimalik, et pettute ning muutute veidi paranoiliseks.

 

Lõvi 23. juuli – 22. august
Võite täna kokku puutuda tujukate ning vaidlushimuliste inimestega. Suhtuge neisse huumoriga ning ärge vaidlemisega ennast küll vaevama hakake!

 

Neitsi 23. august – 22. september
Pöörake täna suuremat tähelepanu oma lähedasele kaaslasele. Kui peate langetama teid mõlemat puudutavaid otsuseid, siis tehke seda kindlasti koos.

 

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Kui toetute täna oma sisetundele, siis teete tõenäoliselt ka kõige õigemad otsused antud olukorras. Inimestega suhtlemine läheb ladusamalt, kui tavaliselt.

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Püüate endast täna igati asjatundlikut ja kompetentset muljet jätta, kuid ärge siiski ennast ka ülehinnake. Olge see, kes te olete, muidu võite häbisse jääda.

 

Ambur 23. november – 21. detsember
Olge valmis vastutusrikasteks ülesanneteks. Täna peaksite keskenduma rohkem teiste abistamisele ja vältima olukordi, kus võiksite pea kaotada.

 

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Nüüd võite kokku puutuda sellise olukorraga, kus avalikkuse ette tuleb mõni hoolega hoitud saladus. Täna valitseb tavalisest suurem tõenäosus petta saada.

 

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Täna võib sulle meenuda keegi või miski minevikust kuid sa võid näha asju teisti kui need tegelikult olid. Leia keegi, kes aitaks sul asju õieti näha.

 

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Kipute täna veidi taktitundetu ning jäme olema. Oma südames te ei mõtle loomulikult midagi halba, kuid teised inimesed võivad siiski solvuda.
Advertisements

Kommentaarid

kommentaari

Seotud märksõnad
Sulle võivad ka meeldida need ...