Horoskoop – Teisipäev 21 mai

 Horoskoop – Teisipäev 21 mai
Jäär 21. märts – 20. aprill
Haarake täna kinni erinevatest võimalustest ja ettepanekutest, mida elu teile toob. Soodustatud on kõikvõimalikud seiklused ning reisimine looduses.

 

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Teil on täna eriti raske teha asju, mida te tegelikult ei naudi. Olete enese vastu ausam, kui tavaliselt, mis tuleb lõppkokkuvõttes vaid kasuks.

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Suudate täna erakordselt praktiline olla. Edukalt sujuvad kõikvõimalikud paberimajandusega seotud asjad ning finantstehingud. Olge valmis riskima!

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Avastate täna ootamatult, et teie kaaslased pole nii usaldusväärsed, kui lootsite. Võimalik, et pettute ning muutute veidi paranoiliseks.

 

Lõvi 23. juuli – 22. august
Võite täna kokku puutuda tujukate ning vaidlushimuliste inimestega. Suhtuge neisse huumoriga ning ärge vaidlemisega ennast küll vaevama hakake!

 

Neitsi 23. august – 22. september
Pöörake täna suuremat tähelepanu oma lähedasele kaaslasele. Kui peate langetama teid mõlemat puudutavaid otsuseid, siis tehke seda kindlasti koos.

 

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Kui toetute täna oma sisetundele, siis teete tõenäoliselt ka kõige õigemad otsused antud olukorras. Inimestega suhtlemine läheb ladusamalt, kui tavaliselt.

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Püüate endast täna igati asjatundlikut ja kompetentset muljet jätta, kuid ärge siiski ennast ka ülehinnake. Olge see, kes te olete, muidu võite häbisse jääda.

 

Ambur 23. november – 21. detsember
Olge valmis vastutusrikasteks ülesanneteks. Täna peaksite keskenduma rohkem teiste abistamisele ja vältima olukordi, kus võiksite pea kaotada.

 

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Nüüd võite kokku puutuda sellise olukorraga, kus avalikkuse ette tuleb mõni hoolega hoitud saladus. Täna valitseb tavalisest suurem tõenäosus petta saada.

 

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Täna võib sulle meenuda keegi või miski minevikust kuid sa võid näha asju teisti kui need tegelikult olid. Leia keegi, kes aitaks sul asju õieti näha.

 

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Kipute täna veidi taktitundetu ning jäme olema. Oma südames te ei mõtle loomulikult midagi halba, kuid teised inimesed võivad siiski solvuda.

Seotud teemad