Horoskoop – Teisipäev 19 november

 Horoskoop – Teisipäev 19 november
Jäär 21. märts – 20. aprill
Olete täna ettearvamatu ning optimistlik. Püüate ka tõsiseid asju naljaks keerata, mis võib tekitada teistega suhtlemisel väikseid arusaamatusi.

 

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Töö edeneb hästi ning pakub lõbu, annab teile eesmärgitunde ja elustruktuuri. Võimalik töötingimuste paranemine või parem palk. Eneseteostus.

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Võite täna sattuda paanikasse mingist täiesti tühisest asjast. Kipute liialdama ning illusioonis olema. Vältige tõsiste otsuste langetamist.

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Tänu oma avameelsele käitumisele võite täna jõuda selleni, et keegi hakkab teisse vägagi austavalt suhtuma. Kaldute ekstreemsustesse ja äärmustesse.

 

Lõvi 23. juuli – 22. august
Täna avalduvad eelkõige teie diplomaadiomadused. Samas kipute jääma silmakirjalikuks, mistõttu tõsistest ja arendavatest suhetest ei tule midagi välja.

 

Neitsi 23. august – 22. september
Võimalik, et peate täna üles näitama suurt tahtejõudu, olge valmis ennast ületama. Nüüd võivad teie teele sattuda inimesed, kes püüavad teid üle trumbata.

 

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Suudate täna enda eest rohkem seista ning julgete oma arvamust ka teistele välja öelda. Hea päev läbirääkimisteks. Teid võetakse tõsiselt.

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Tunnete täna soovi väikest viisi pettust teha ning minna kergemat vastupanu. Võimalik, et satute seltskonda, kus pööratakse teile suurt tähelepanu.

 

Ambur 23. november – 21. detsember
Täna kerkivad esile seksuaalsus ning romantika. Võimalik, et armute kellessegi või siis armutakse teisse. Hea aeg loominguliseks eneseteostuseks.

 

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Nüüd aktiviseerub soov olla erinev ja originaalne. Püüate silma paista, kuid samas tunnete teatud ebakindlust mõne natuke võõrama inimese arvamuse pärast.

 

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Hakkate nüüd oma elus hindama neid suhteid, mis seotud truu sõpruse või armastusega. Vajate tavalisest rohkem stabiilsust. Vältige rahvarohkeid kohti.

 

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Kipute täna käituma vastandlikult. Kord olete emotsionaalne ja avameelne, siis jällegi endassetõmbunud. Püüdke leida sisemine tasakaal.

Seotud teemad