Horoskoop – Teisipäev 19 märts

 Horoskoop  – Teisipäev 19 märts
Jäär 21. märts – 20. aprill
Võimalikud füüsilised ja moraalsed traumad, peavalud ja nakkushaiguste oht. Üleüldine energiapuudulikkus. Kui võimalik, lükake tähtsad toimingud edasi.
Sõnn 21. aprill – 20. mai
Tänased planeediseisud võimaldavad teil tavalisest kergemini saavutada soovitud tulemusi. Head suhted vanematega. Hea aeg ideede esitamiseks.
Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Täna on päev, mil suudate näha asju erinevatest vaatevinklitest. See teeb suhtlemise teistega lihtsamaks, kuna suudate kerge vaevaga mõista teiste arusaamu.

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Püüdke täna ennast veidi rohkem kontrollida. Võite kergesti inimestega tühja asja pärast tülli minna. Tegelege asjadega, kus koostöö pole vajalik.
Lõvi 23. juuli – 22. august
Tänasel päeval aktiviseeruvad teie jaoks kangekaelsed meeleolud. Teie järeleandmatus võib nii mõnegi teie lähikondlastest endast välja viia.
Neitsi 23. august – 22. september
Teile pakub täna erilist rahuldust see, kui saate teha midagi kasulikku. Suudate märgata ka teisi inimesi enda ümber ning olete valmis neid aitama.

 

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Olete keskendunud ja loov. Ilmneb soov oma materiaalset heaolu parandada. Suhetes püüdke olla mõistvam ja heasüdamlikum. Vanade sõprussuhete taastumine.
Skorpion 24. oktoober – 22. november
Olete täna eriti teadmistejanuline ja uudishimulik. Püüdke oma aktiivsele mõistusele rakendus leida ja vältige asjatut energia raiskamist.
Ambur 23. november – 21. detsember
Oskate end esile tõsta ja ümbruskonda mõjutada. Kui kuulate endast rohkem kogenud inimeste nõuandeid, võite saavutada suure edu ja jõuda kaugele.

 

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Te tahate etendada juhtivat rolli ning naudite konkurentsi. Olete valmis kõikvõimalikeks väljakutseteks, et ennast proovile panna. Hirmu puudumine.
Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Tunnete täna soovi oma elukombeid paremaks muuta. Olete valmis loobuma ebavajalikest harjumustest aga ka üleliigsetest esemetest teie kodus.
Kalad 19. veebruar – 20. märts
Optimistlike mõjudega päev. Suudate igas olukorras säilitada külmaverelisust ning alustada uuesti liiva jooksnud ettevõtmisi. Püüdke innustada ka teisi.

Elulife

Seotud teemad

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga