Horoskoop – Teisipäev 16 aprill

 Horoskoop – Teisipäev 16 aprill
Jäär 21. märts – 20. aprill
Te pole täna eriti seltskondlik ning inimesed teie ümber ei taha mõista sellist tuju langust. Hea aeg intellektuaalsemat laadi suhtluseks.

 

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Pettuse ja petturite päev. Kui võimalik, viige oma suhted ja kontaktid miinimumini. Ilma erilise vajaduseta ei ole soovitatav isegi telefoni kasutamine.

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Võtke endale täna vaba aega ja minge kuskile loodusesse. Pöörake suuremat tähelepanu oma vaimsele tervisele ning vältige stressi tekitavaid asju.

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Nüüd on hea aeg teha korrektuure asjades, mida olete püüdnud kogu aeg edasi lükata. Pöörake tähelepanu oma sisemisele minale ja vaadake üle oma soovid.

 

Lõvi 23. juuli – 22. august
Kipute tühjast asjast suurt probleemi tegema, mistõttu tekitate endale asjatut stressi ning pingeid suhetes kaaslastega. Toetuge rohkem oma arukusele!

 

Neitsi 23. august – 22. september
Teil on tugev vaimne jõud ja energia, intellektuaalsed võimed, selge mõistus ning teadmiste kirg. Pürgite kõige uue poole. Hea aeg enda täiendamiseks.

 

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Olete täna veidi pikaldane ja kaalutlev. Kuid vältige liiga pikka arutlemist ja püüdke olla enesekindlam. Hea aeg partnerile suunatud tegevuseks.

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Vajate täna tavalisest rohkem intiimseid ja isiklikke suhteid. Ootate oma kaaslastelt, et nad jagaksid teie maailmavaadet. Suureneb huvi filosoofia vastu.

 

Ambur 23. november – 21. detsember
Vältige täna kõikvõimalikke vaidlusi ja võitlemist. Püüdke olla lihtsalt see, kes te olete ja peatselt näete, et kes on valmis, mõistab teid ülihästi.

 

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Vältige mõttetutesse vestlustesse astumist, isegi juhul, kui teid tugevalt provotseeritakse. See võtab teilt energiat ja kasulik jääb tegemata.
Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Suudate enda ümber luua usaldusliku õhkkonna ning suhtuda tulevikku optimistlikult. Tähtsustate oma lähedaste heaolu ja annate selleks oma panuse.

 

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Võite täna oma meelehärmiks avastada, et teie sõber on teid mingil moel alt vedanud. Kaotate seetõttu usalduse ka kõikide teiste inimeste suhtes.

Seotud teemad