banner

Horoskoop – Teisipäev 16 aprill

Jäär 21. märts – 20. aprill
Te pole täna eriti seltskondlik ning inimesed teie ümber ei taha mõista sellist tuju langust. Hea aeg intellektuaalsemat laadi suhtluseks.

 

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Pettuse ja petturite päev. Kui võimalik, viige oma suhted ja kontaktid miinimumini. Ilma erilise vajaduseta ei ole soovitatav isegi telefoni kasutamine.

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Võtke endale täna vaba aega ja minge kuskile loodusesse. Pöörake suuremat tähelepanu oma vaimsele tervisele ning vältige stressi tekitavaid asju.

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Nüüd on hea aeg teha korrektuure asjades, mida olete püüdnud kogu aeg edasi lükata. Pöörake tähelepanu oma sisemisele minale ja vaadake üle oma soovid.

 

Lõvi 23. juuli – 22. august
Kipute tühjast asjast suurt probleemi tegema, mistõttu tekitate endale asjatut stressi ning pingeid suhetes kaaslastega. Toetuge rohkem oma arukusele!

 

Neitsi 23. august – 22. september
Teil on tugev vaimne jõud ja energia, intellektuaalsed võimed, selge mõistus ning teadmiste kirg. Pürgite kõige uue poole. Hea aeg enda täiendamiseks.

 

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Olete täna veidi pikaldane ja kaalutlev. Kuid vältige liiga pikka arutlemist ja püüdke olla enesekindlam. Hea aeg partnerile suunatud tegevuseks.

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Vajate täna tavalisest rohkem intiimseid ja isiklikke suhteid. Ootate oma kaaslastelt, et nad jagaksid teie maailmavaadet. Suureneb huvi filosoofia vastu.

 

Ambur 23. november – 21. detsember
Vältige täna kõikvõimalikke vaidlusi ja võitlemist. Püüdke olla lihtsalt see, kes te olete ja peatselt näete, et kes on valmis, mõistab teid ülihästi.

 

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Vältige mõttetutesse vestlustesse astumist, isegi juhul, kui teid tugevalt provotseeritakse. See võtab teilt energiat ja kasulik jääb tegemata.
Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Suudate enda ümber luua usaldusliku õhkkonna ning suhtuda tulevikku optimistlikult. Tähtsustate oma lähedaste heaolu ja annate selleks oma panuse.

 

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Võite täna oma meelehärmiks avastada, et teie sõber on teid mingil moel alt vedanud. Kaotate seetõttu usalduse ka kõikide teiste inimeste suhtes.

Kommentaarid

kommentaari

Seotud märksõnad
Sulle võivad ka meeldida need ...

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com