Horoskoop – Teisipäev 15 oktoober

Horoskoop – Teisipäev 15 oktoober

Horoskoop – Teisipäev 15 oktoober

Jäär 21. märts – 20. aprill
Täna võib juhtuda, et puutute kokku tehnikaga seotud probleemidega. Asjad, mis seni töötasid halvasti, lähevad nüüd päris katki. Otsige kvaliteeti!

 


Sõnn 21. aprill – 20. mai
Teil on täna tavalisest lihtsam oma mõtteid väljendada ja neid teistele arusaadavaks teha. Samas olete huvitatud, et ka teised seda teeksid.

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Kui teil on mingi saladus, mida olete teadlikult varjata püüdnud, siis nüüd võite sattuda situatsiooni, kus tunnete soovi see endast välja rääkida.

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Palvetamine ja mediteerimine on täna väga soodustatud, kuid äritegevuseks ei sobi tänane päev üldse. Püüdke hoiduda nii füüsilisest kui vaimsest vägivallast.

 


Lõvi 23. juuli – 22. august
Tänased planeediseisud annvad teile hea võimaluse oma rahalise olukorra parandamiseks. Samuti on soodne aeg konkureerida ihaldatud töökohale.

 

Neitsi 23. august – 22. september
Suudate täna oma optimismi ning positiivsusega aidata ja innustada paljusid inimesi. Hea aeg kõikvõimalikuks koostööks. Paranevad suhted perekonnaga.

 

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Täna parandavad teie meeleolu eelkõige rahu ja vaikus. Tunnete soovi hetkeks eralduda ning minna väikesele väljasõidule. Olge tähelepanelik liikluses!

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Täna on töiste meeleoludega päev, mil suudate aktiivselt tegutseda andmata omale puhkehetki. Püüdke siiski ennast mitte läbi põletada. Vältige tülisid.

 

Ambur 23. november – 21. detsember
Teie peamiseks huviks täna on see, kuidas ennast võimalikult heast küljest näidata, kuid suure püüdmisega võib välja kukkuda pigem vastupidi.

 


Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Kui olete loominguline inimene, siis täna on teie jaoks väga produktiivne päev. Samuti laabuvad hästi kõikvõimalikud rahaasjad. Kodune atmosfäär paraneb.

 

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Võimalik, et puutute täna kokku inimestega, kes on võimuahned ning kompromissitud. Ärge laske ennast nurka suruda, kuid samas vältige agressiivset käitumist.

 

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Äratate teistes sümpaatiat ja olete tõenäoliselt valmis küllaltki kaugele minema, et austuse osaliseks saada ning head muljet jätta. Vältige laene.

admin

Seotud teemad