Horoskoop – Teisipäev 14.01

 Horoskoop – Teisipäev 14.01

Jäär 21. märts – 20. aprill

Olete keskendunud ja loov. Ilmneb soov oma materiaalset heaolu parandada. Suhetes püüdke olla mõistvam ja heasüdamlikum. Vanade sõprussuhete taastumine.

 

Sõnn 21. aprill – 20. mai

Võite avastada endas täna täiesti uusi ja tundmatuid omadusi, mis seni olid varjatud. Püüdke ennast mitte üle hindama hakata ja tunnetage olukorda.

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni

Teil on väga palju ideid ja te tahate neid kõiki korraga rakendada. Olete temperamentne ja energiline, kuid püüdke ikka ükshaaval ja arukalt asju ajada.

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli

Kaldute täna nostalgiasse ja liigsesse emotsionaalsusesse. Kipute tuhja asja pärast solvuma. Olge täna koos heade sõprade või oma perekonnaga.

 

Lõvi 23. juuli – 22. august

Võimalik, et teilt oodatakse nüüd rohkem, kui muidu ettepanekuid ja soovitusi. Püüdke läheneda asjadele oma isiklikust vaatenurgast. Originaalsed ideed.

 

Neitsi 23. august – 22. september

Täna võib teil tekkida soov astuda välja oma igapäevasest elurütmist ning teha midagi ebatavalist. Olete valmis kõigeks uueks ning huvitavaks.

 

Kaalud 23. september – 23. oktoober

Tänasel päeval aktiviseeruvad teie jaoks kangekaelsed meeleolud. Teie järeleandmatus võib nii mõnegi teie lähikondlastest endast välja viia.

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november

Püüate näida väga peene ning väljapeetuna. Vältige aga sellise käitumisega liialdamist. Saavutate edu, kui olete spontaansem ja loomulikum.

 

Ambur 23. november – 21. detsember

Täna aktiviseerub teie elus see külg, mis seotud loomingulise eneseteostuse, avalike esinemiste ja vastassugupoole võrgutamisega. Mõjute atraktiivsena.

 

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar

Püüdke jõuda arusaamisele, mida tegelikult tahate. Vältige asjatut rabelemist selle nimel, et näidata ennast teistele hea ja konkurentsivõimelisena.

 

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar

Liigne emotsionaalsus võib teid muuta teiste silmis mitteusaldusväärseks. Püüdke ametlikus õhkkonnas ennast kontrollida. Emotsioonid jäägu sõprade ringi!

 

Kalad 19. veebruar – 20. märts

Kipute täna oma elupõhimõtteid fanaatiliselt võtma. Tunnete ärritust, kui keegi arvab teist erinevalt. Püüdke vaadata elu avarama pilguga.

Seotud teemad