Horoskoop – Teisipäev 13 august

 Horoskoop – Teisipäev 13 august
Jäär 21. märts – 20. aprill
Täna võib juhtuda, et paika pandud plaan pudeneb laiali ning asjad lähevad hoopis teisiti, kui ootasite. Püüdke olla võimalikult dünaamiline!

 

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Olete täna algatusvõimeline ja innukas. Teie ideed võivad paljudele inimestele huvi ja inspiratsiooni pakkuda. Hea aeg loominguliseks koostööks.

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Otsite avatud suhtlemist. Vajadus rääkida südamelt kõik ära. Peaksite leidma selleks kindlasti võimaluse, nii saate rahulikult edasi elada.

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Kipute täna veidi taktitundetu olema. Teie märkused võivad olla nii teravad, et inimesed parema meelega väldiksid teiega suhtlemist. Hea aeg uurimistööks.
Lõvi 23. juuli – 22. august
Tõenäoliselt saate täna rohkem tunnustust, kui tavaliselt. Märgatakse eelkõige teie häid omadusi ning andekust. Hea aeg läbirääkimisteks.

 

Neitsi 23. august – 22. september
Teie ego on täna tavalisest haavatavam ja seetõttu kipute omale ette kujutama, et teist ei peeta piisavalt lugu. Arusaamatused on kerged tekkima.

 

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Planeediseisud võivad põhjustada pingeid ja takistusi teie ettevõtmistes. Otsige omale rahulik keskkond ja naeratage, sellega väldite stresse.

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Võimalik, et saate ootamatut abi ja toetust võõrastelt inimestelt või lähete ootamatule reisile. Hea päev enesetäienduseks ja millegi uue õppimiseks.

 

Ambur 23. november – 21. detsember
Täna on päev, mil peaksite kindlasti ette võtma need asjad, millega varemalt algust tehtud, kuid siiani seisma jäänud. Pange energia liikuma!

 

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Suudate täna oma kaaslastele tavalisest rohkem hingamisruumi jätta ning ootate, et ka teie suhtes oldaks mõistvam. Suureneb soov olla iseseisev.

 

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Võite saada nüüd häid tööpakkumisi või palgakõrgendust. Samas suhted lähedaste inimestega kipuvad veidi pingelised olema. Võimalikud möödarääkimised.

 

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Nüüd hakkab teie elus tähtsat rolli mängima inimene, kellega juba pikka aega tuttav olete, kuid isiklikku suhet ei ole siiani olnud. Võite kergesti haavuda.

Seotud teemad