banner

Horoskoop – Teisipäev 13 august

Jäär 21. märts – 20. aprill
Täna võib juhtuda, et paika pandud plaan pudeneb laiali ning asjad lähevad hoopis teisiti, kui ootasite. Püüdke olla võimalikult dünaamiline!

 

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Olete täna algatusvõimeline ja innukas. Teie ideed võivad paljudele inimestele huvi ja inspiratsiooni pakkuda. Hea aeg loominguliseks koostööks.

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Otsite avatud suhtlemist. Vajadus rääkida südamelt kõik ära. Peaksite leidma selleks kindlasti võimaluse, nii saate rahulikult edasi elada.

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Kipute täna veidi taktitundetu olema. Teie märkused võivad olla nii teravad, et inimesed parema meelega väldiksid teiega suhtlemist. Hea aeg uurimistööks.
Lõvi 23. juuli – 22. august
Tõenäoliselt saate täna rohkem tunnustust, kui tavaliselt. Märgatakse eelkõige teie häid omadusi ning andekust. Hea aeg läbirääkimisteks.

 

Neitsi 23. august – 22. september
Teie ego on täna tavalisest haavatavam ja seetõttu kipute omale ette kujutama, et teist ei peeta piisavalt lugu. Arusaamatused on kerged tekkima.

 

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Planeediseisud võivad põhjustada pingeid ja takistusi teie ettevõtmistes. Otsige omale rahulik keskkond ja naeratage, sellega väldite stresse.

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Võimalik, et saate ootamatut abi ja toetust võõrastelt inimestelt või lähete ootamatule reisile. Hea päev enesetäienduseks ja millegi uue õppimiseks.

 

Ambur 23. november – 21. detsember
Täna on päev, mil peaksite kindlasti ette võtma need asjad, millega varemalt algust tehtud, kuid siiani seisma jäänud. Pange energia liikuma!

 

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Suudate täna oma kaaslastele tavalisest rohkem hingamisruumi jätta ning ootate, et ka teie suhtes oldaks mõistvam. Suureneb soov olla iseseisev.

 

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Võite saada nüüd häid tööpakkumisi või palgakõrgendust. Samas suhted lähedaste inimestega kipuvad veidi pingelised olema. Võimalikud möödarääkimised.

 

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Nüüd hakkab teie elus tähtsat rolli mängima inimene, kellega juba pikka aega tuttav olete, kuid isiklikku suhet ei ole siiani olnud. Võite kergesti haavuda.

Kommentaarid

kommentaari

Tags Related
You may also like