Horoskoop – Teisipäev 08 oktoober

 Horoskoop – Teisipäev 08 oktoober
Jäär 21. märts – 20. aprill
Nüüd on soodne seis leiutada midagi uut ja originaalset. Teie ideed on üsnagi praktilised ning kergesti teostatavad. Kasutage tänast positiivset energiat!
Sõnn 21. aprill – 20. mai
Täna on päev, mil hinnatakse kõrgelt teie intellektuaalseid võimeid ja andekust. Harmoonilised ja meeldivad suhted. Võimalikud uued tutvused.

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni

Kipute täna tavalisest rohkem esinema ning eputama mõne uue avastusega. Saavutate väga kergesti tähelepanu, kuid vältige liigset lobisemist.

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Soodne aeg vabakutseliste ettevõtmiste harrastamiseks ja elukommete muutmiseks. Praegu alustatud uuest tegevusest võib saada teie põhitegevus.

 

Lõvi 23. juuli – 22. august
Võimalik, et puutute kokku isikutega, kes põhjustavad ekstravagantseid olukordi. Selle asemel, et ära ehmuda, püüdke sellest leida enda jaoks midagi uut.

 

Neitsi 23. august – 22. september
Otsite oma kaaslastelt eelkõige vaimset mõistmist. Peate tähtsaks, et teie partner oleks teiega samal lainel ning jagaks teie maailmavaadet.

 

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Oskate sündmusi enese huvides ära kasutada. Suudate intuitiivselt kohaneda olude ja sündmustega, mis toob teile suurt kasu. Hea päev suhtlemiseks.

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Täna peaksite igaks juhuks rohkem tähelepanu pöörama nendele asjadele, millega te siiani olete vaid pealiskaudselt tegelenud. Ärge lükake kohustusi edasi!

 

Ambur 23. november – 21. detsember
Täna oleks teil targem püüda pigem tahaplaanile jääda. Vaadake hoolega, kellele mida rääkida saate. Teie sõnu võidakse hiljem kurjalt ära kasutada.

 

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Teie ajagraafik osutub nüüd tõenäoliselt vägagi tihedaks, mistõttu on oht, et jääte kõikides oma tegemistes pealiskaudseks. Võimalik, et unustate midagi.

 

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Võite täna sattuda uude seltskonda, kelle huvid on teie omadest erinevad. Püüdke siiski olla avatud, võite leida enda jaoks huvitavaid mõtteid.

 

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Olge tähelepanelik selle suhtes, mida räägite. Igat asja, mis pähe tuleb, ei tasu kohe välja öelda. Hinnake olukorda ja siis tehke alles järeldusi.

Seotud teemad