Horoskoop – Teisipäev 07.01

 Horoskoop – Teisipäev 07.01
Jäär 21. märts – 20. aprill
Äratate teistes sümpaatiat ja olete tõenäoliselt valmis küllaltki kaugele minema, et austuse osaliseks saada ning head muljet jätta. Vältige laene.

 

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Seesmised impulsid võivad omada lammutavat efekti või põhjustada tasakaalustamatust. Tunnetate, et kaaslased ei mõista teid nii, nagu tahaksite.

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Võimalik, et tunnete täna tugevat soovi kontrollida kõike ning kõiki enda ümber. Arvatavasti tuleneb see teie usaldamatusest kaaslaste suhtes.

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Pingelised meeleolud. Kipute täna olema ebaobjektiivne ka seal, kus võiksite täiesti erapooletuks jääda ning sellega tekitate endale asjatuid lisapingeid
Lõvi 23. juuli – 22. august
Võimalikud on konfliktid ja vaidlused. Kipute oma arvamust teistele peale suruma ja see põhjustab suuri pingeid. Tänane päev pole sobilik reisimiseks.

 

Neitsi 23. august – 22. september
Tundeelu ja perekonnasidemed on teie elus esikohal. Oma mõtetes rändate minevikku, otsides turvalisust. Lasete oma emotsioonidel määrata elu suunda.

 

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Täna on kergete ja rõõmsate meeleoludega päev. Tööasjad laabuvad kergemini, kui arvasite ning suudate elu üle taas rõõmu tunda. Veetke aega perega.

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Pöörake tavalisest suuremat tähelepanu oma füüsilisele tervisele. Kui teil on väljaravimata haigusi, siis võimalik, et täna annavad nad endast märku.

 

Ambur 23. november – 21. detsember
Kipute täna olema kangekaelne ja kaitsete tulise fanatismiga oma maailmavaateid. Teie äärmuslik suhtumine kutsub teistes esile provotseeriva meeleolu.

 

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Täna on suurenenud teie huvi erinevate usundite, praktikate ning müstika vastu. Püüate leida oma kohta, kuid olge väga ettevaatlik kõige võõrapärasega.

 

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Olete täna paranoiline, kipute ette kujutama, et teie selja taga sepitsetakse salaplaane. Tegelege parem oma asjadega ja ärge mõelge nii palju teistest.

 

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Tunnete vajadust ennast arendada ning olete nüüd valmis selle jaoks ka omapoolseid samme astuma. See on teie jaoks uute ideede ja entusiasmi aeg

Seotud teemad