Horoskoop – Teisipäev 05 november

Horoskoop – Teisipäev 05 november
Jäär 21. märts – 20. aprill
Võite täna saada oma romantilistele tunnetele positiivset vastukaja. Suureneb tõenäosus, et teie majanduslik olukord hakkab paranema. Head suhted lastega.

OSALE LOOSIS: VÕIDA BLUMMIN EXTRA LARGE KARP ROOSIDEGA – Magavad roosid.

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Vaimselt rikkkalik päev, mil aktiviseerub kunstilembelisus ja religioossus. Praegu omandatud vaimsed tarkused säilivad elu lõpuni. Hea päev mediteerimiseks.

 


Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Täna on tõenäoliselt see päev, mil seni ebaselgeks jäänud asjad saavad lahenduse. Suudate olukorda hinnata realistlikumalt ja kainemalt, kui tavaliselt.

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Teile kurdetakse täna isiklikke muresid või küsitakse laenu. Mõjute turvalise ja usaldusväärsena, kuid ärge laske ennast energiast tühjaks tõmmata.

 

Lõvi 23. juuli – 22. august
Võimalik, et täna tuleb teil hakata enda eest rohkem seisma, kui siiani. Selleks, et saavutada mingeid eesmärke, peate ka veidi vaeva nägema.

 


Neitsi 23. august – 22. september
Tänane päev möödub töö tegemise tähe all. Kipute oma igapäevakohustuste kõrvalt ära unustama selle, et aegajalt võiks ka lõbutseda ja puhata.

 

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Täna on hea aeg tegeleda intellektuaalsemat laadi asjadega. Olete avatum, kui tavaliselt, seetõttu soodne päev õppimiseks ja suhtlemiseks.

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Teil võivad täna ilmneda ebatavalised omadused, suudate lahendada pingelisi konflikte ning avalduvad varjatud teadmised. Hea aeg läbirääkimisteks.

 

Ambur 23. november – 21. detsember
Võidate täna oma erakordse optimismiga mitmeid pingelisi olukordi. Suudate kerge vaevaga seltskonda värvi ja elevust tuua. Hea aeg lastega tegelemiseks.

 

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Võimalik, et teile tehakse täna mitu head pakkumist. See võib juhtuda nii ametlikes valdkondades kui ka eraelus. Mitu inimest korraga võivad teisse armuda.

 


Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Olete täna tavalisest aktiivsem ning energilisem, mis lööb teie oponentidelt jalad alt. Nüüd saavutate kerge vaevaga autoriteetsuse oma kaaslaste seas.

 

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Võtate täna kõike liiga kergekäeliselt ja kipute süüdimatult sõna võtma ka seal, kus võiksite vaikselt kuulata, mis toimub. Püüdke oma emotsioone talitseda.

admin

Seotud teemad