Horoskoop – Reede 9 oktoober

 Horoskoop – Reede 9 oktoober
Jäär 21. märts – 20. aprill
Täna tuleb teil mingil moel tegemist teha lastega. Tõmbate ligi sündmuseid, mis võivad pealtnäha rasked olla, kuid siiski väga arendavad.

 

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Täna on päev, mil puutute kokku omaenese komplekside ja allasurutud hirmudega. Võimalik, et leiate ootamatu lahenduse kaua aega õhus rippunud pingele.

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Soodne päev tegeleda materiaalse heaolu, hariduse, religiooni, filosoofia ja reisimisega. Olete suuteline tedvustama oma tõelist potentsiaali.

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Olete täna tavalisest heatahtlikum, leplikum ja pehmem. Teil on lihtne andestada ka neile, kellega just kõige parem läbisaamine pole olnud.

 

Lõvi 23. juuli – 22. august
Kipute täna olema edev ja püüate ennast võõraste sulgedega ehtida. Kuid peaksite meeles pidama, et teie tegelikud väärtused peituvad siiski ausas käitumises.

 

Neitsi 23. august – 22. september
Täna on oht, et käitute veidi taltsutamatult. Tunnete tugevat vajadust rakendada oma ülemäärast pulbitsevat energiat. Hea päev spordiga tegelemiseks.

 

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Soodne päev liidritele. Olete võimeline lülituma globaalsetesse protsessidesse ning saama ühiskondlike ideede väljendajaks. Mõjute elujõulisena.

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Suudate näha asju hoopis teisest vaatevinklist, kui tavaliselt, hindate tänu sellele ringi paljusid seniseid arusaami ja hakkate nägema tervikut.

 

Ambur 23. november – 21. detsember
Kipute täna olema põikpäine ja iseteadlik. Tunnetate teiste suhtes oma üleolekut ja näitate seda meelsasti ka välja. Püüdke vältida ebaviisakusi.

 

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Tunnete ennast täna sisemiselt ebakindlana, mistõttu püüate seda kompenseerida välise karmuse ning rangusega. Tekkivad raskused nalja mõistmisel.

 

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Tunnete täna, et inimesed on häälestatud teie vastu, mistõttu loominguline tegevus on takistatud. Tõenäoliselt teete asja hullemaks, kui see tegelikult on.

 

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Täna peaksite tavalisest suuremat tähelepanu pöörama oma vaimsele tervisele. Liigne pinge, mis seotud kohustustega võib teid rööpast välja viia.
Koosta omale isiklik horoskoop

Seotud teemad