Horoskoop – Reede 30 oktoober

 Horoskoop – Reede 30 oktoober

Jäär 21. märts – 20. aprillTäna olge valmis muudatusteks ja samas ka vanadest asjadest loobumiseks. Võimalik, et kohtute uute inimestega ning võõrandute vanadest tuttavatest.

Sõnn 21. aprill – 20. mai

Teie ettekujutusvõime on nüüd eriti aktiivne. Teie mõtted rändavad fantaasiamaailmades ning see tuleb kasuks juhul, kui otsustate midagi loomingulist teha.

Kaksikud 21. mai – 21. juuni

Mõjute täna meeldiva ning sarmikana. Oskate teha täpselt vajalikke komplimente ning tõenäoliselt võidate kellegi südame. Hea aeg romantikaks.

Vähk 22. juuni – 22. juuli

Tõenäoliselt satute täna olukorda, kus peate toetuma oma elukogemusele ning seejärel usaldama vaistu. Ärge liiga palju mõelge, püüdke rohkem tunnetada!

Lõvi 23. juuli – 22. august

Olete täna romantilisel ja unistaval lainel. Rutiinsetele kohustustele keskendumine on hetkel raskendatud. Kuid ideaalne aeg tegeleda meelelahutusega.

Neitsi 23. august – 22. september

Tänased planeediseisud muudavad teid tavalisest kirglikumaks ning otsekohesemaks. Olete valmis tegema jõupingutusi, et saavutada oma eesmärk.

Kaalud 23. september – 23. oktoober

Võimalik, et peate täna langetama eriti kiireloomulisi ja tähtsaid otsuseid. Võtke endale abiks oma intuitsioon ja samal ajal püüdke olla ettenägelik.

Skorpion 24. oktoober – 22. november

Võimalik, et puutute täna kokku rahaprobleemide ja silmakirjaliku suhtumisega. Olge valmis kaitsma oma seisukohti ja jääge oma põhimõtetele kindlaks!

Ambur 23. november – 21. detsember

Olete täna ülitundlik kriitika suhtes ning võite sattuda suuremasse sõnasõtta. Püüate tulihingeliselt oma seisukohti kaitsta. Püüdke säilitada väärikus!

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar

Tänased planeediseisud mõjutavad teid selles suunas, kus hakkate võitlema oma õiguste eest. Tunnetate teravalt ebaõiglusega seotud probleeme.

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar

Täna võib probleeme tekkida teie koduse rahuliku atmosfääri saavutamisel. Kui elate koos partneriga, siis püüdke olla temaga arvestavam.

Kalad 19. veebruar – 20. märtsTäna kerkivad esile teie esinejaomadused. Kui satute seltskonda, siis tõenäoliselt olete seal tähelepanu keskpunktis. Vältige kergemeelset käitumist.

Seotud teemad