Horoskoop – Reede 27 märts

 Horoskoop – Reede 27 märts
Jäär 21. märts – 20. aprill
Tänu teie kõrgendatud teähelepanelikkusele võivad täna nii mõnedki siiani salajaseks jäänud asjad päevavalgele tulla. Suudate eristada olulisi detaile.

 

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Võimalik, et puutute täna kokku pealiskaudsete ja mitte tõsiselt võetavate inimestega. Vältige liiga usaldavat ja lihtsameelset suhtlust.

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Tõenäoliselt olete täna sunnitud suhtlema ebastabiilsete ning närviliste inimestega. Tööasjades võivad tekkida pinged, koostöö on raskendatud.

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Soodne aeg suhete parandamiseks. Pöörake tähelepanu oma tervisele, ärge alahinnake seda. Hea päev viia lõpule pooleliolevad tegemised ja tööd.

 

Lõvi 23. juuli – 22. august
Edukas päev kõikideks ettevõtmisteks argielus ja karjääris. Võimukandjate leebe suhtumine, preemiate ja autasude saamise võimalus. Reisimine, õppimine.

 

Neitsi 23. august – 22. september
Teile meeldib võitlusõhkkond, peamiselt võitlete aga iseendaga. Olete positiivselt häälestataud ning kindel, et saate jagu kõikidest raskustest.

 

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Iga mõistlik pingutus toob teile täna märkimisväärset edu. Püüdke vältida liigset domineerimist ja pealetükkivust. Arvestage kaaslaste soovidega.

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Aktiviseeruvad seksuaalse alatooniga meeleolud. Olge valmis, et teie poole pöördutakse romantilises ja kirglikus meeleolus. Võimalik probleem armukadedusega.

 

Ambur 23. november – 21. detsember
Hea aeg suurpuhastuse või remondi alustamiseks. Suudate täna mõtelda praktiliselt ning oskate näha kaugemale tänasest päevast. Vältige ületöötamist.

 

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Kipute täna olema liiga mentaalne ning veidi ebalev ja usaldamatu oma kaaslaste suhtes. Püüdke toetuda oma teadmistele, kuid samas kuulake ka intuitsiooni!

 

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Võite täna sattuda vastu omaenese tahtmist olukorda, kus teile langeb tavalisest suurem vastutus. Olge ettevaatlik kõikvõimalike manipulaatoritega.

 

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Tänasel päeval tõusevad esile eelkõige teie psühholoogilised vajadused ja kalduvused. Võimalik, et puutute kokku müstiliste ja vanade õpetustega.

Seotud teemad