Horoskoop – Reede 25 detsember

 Horoskoop – Reede 25 detsember
Jäär 21. märts – 20. aprill
Tänane päev toob teie ellu tõenäoliselt situatsioone, mis panevad proovile teie senised eesmärgid ning tõekspidamised. Võimalik, et hindate asju ümber.

 

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Täna on suurepärane aeg pidutsemiseks ja meelelahutuseks. Ärge sundige end vägisi tegema selliseid asju, milleks teil hetkel inspiratsiooni pole!

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Tunnete soovi seigelda. Võimalik, et teil tekib täna romantiline suhe mõne välismaalasega, kellega olete algselt tutvunud hoopis muul eesmärgil.

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Püüdke täna pöörata tähelepanu sellele, mida ja kellele te räägite. Pidage meeles, et igaühte ei saa usaldada. Hea päev kodu kaunistamiseks.

 

Lõvi 23. juuli – 22. august
Suurepäraste meeleoludega päev! Hea aeg teha koduseid töid, lugeda ja luuletusi kirjutada. Püüdke leida moodus loominguliseks eneseväljenduseks.

 

Neitsi 23. august – 22. september
Teie loov eneseväljendus suureneb. Leiate julgust olla teie ise ja väljendada end teistele ilma hirmuta, seejuures ilma isekuse ja egoismita.

 

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Suhted kaaslastega on nüüd eriti emotsionaalsed ja ilmekad. Soodne aeg oma ideede juurutamiseks ning majanduslikuks tegevuseks. Võimalik, et peate riskima.

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Tänasel päeval hakkavad teieni jõudma uudised ja informatsioon, millele toetudes saate kerge vaevaga otsuseid langetada ja olukorda hinnata.

 

Ambur 23. november – 21. detsember
Teie enesekriitika kipub nüüd muutuma pigem takistavaks, kui abistavaks omaduseks. Usaldage ennast rohkem ja lubage endale mõni väike kingitus.

 

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Hakkate täna otsima romantilist laadi suhteid. Naudite kerget flirti, kuid peaksite arvestama, et teise inimese jaoks võib see midagi rohkemat tähendada.

 

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Ilmselt ei ole teil täna tuju välja minna. Milleks siis minna, kui soovi pole? Eriti juhul kui teie kõrval on keegi kellest lahkumine muudab teid hullumeeleks.

 

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Tänased planeediseisud muudavad teid veidi ebastabiilseks, mistõttu on kõikvõimalike ametlike asjaajamistega seotud tegemised raskendatud.

Seotud teemad