Horoskoop – Reede 20 märts

 Horoskoop – Reede 20 märts
Jäär 21. märts – 20. aprill
Olete täna tavalisest jutukam ja aktiivsem. Suhtlete hea meelega kõigiga, kes ette juhtuvad, kuid samas jääb teie olemine veidi pealiskaudseks.

 

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Kiire elutempo juures võivad jääda unarusse teie isiklikud vajadused ja lähedaste inimestega suhtlemine. Võtke aeg maha ja meenutage oma unistusi.

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Tänase päeva märksõnaks on ahvatlus. Teie meelestatus on veidi liiga materialistlk, kipute raha raiskama asjadele, mida tegelikult ei vaja.

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Ebasoodne aeg reisimiseks ja aktiivseks suhtlemiseks. Soodustatud igasugune loov ja loominguline tegevus. Võimalik, et armute ootamatult ja pimesi.

Lõvi 23. juuli – 22. august
Nüüd on hea aeg teha korrektuure asjades, mida olete püüdnud kogu aeg edasi lükata. Pöörake tähelepanu oma sisemisele minale ja vaadake üle oma soovid.

 

Neitsi 23. august – 22. september
Kui julgete oma arvamuse avalikult välja öelda, võite saavutada rohkem, kui lootagi julgesite. Samas peaksite tähele panema ka teisi enda ümber.

 

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Võite täna mõnele inimesele oma otsekohese jutuga pettumuse valmistada, kuid ärge laske ennast sellest häirida, ausus tuleb alati kasuks.

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Võite täna ootamatult saada selliste inimeste soosingu osaliseks, kellelt te seda iial ei oleks oodata osanud. Teie populaarsus kasvab hetkega.

 

Ambur 23. november – 21. detsember
Tänased planeediseisud toovad teile tõenäoliselt väga palju uusi võimalusi, uuesi suhteid ning lennukaid ideid. Hea päev reisimiseks ja uuendusteks.

 

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Valitsevad kodused meeleolud. Tõenäoliselt suhtlete rohkem, kui tavaliselt oma perekonnaga. Tuletate meelde vanu aegu ning veedate mõnusalt aega.

 

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Nüüd laabuvad kõige paremini eelkõige need asjad, millega teil juba varem algust tehtud. Vältige uute kohustuste juurde võtmist ning tühjade lubaduste andmist.

 

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Reisimine, kolimine ja erinevate uute valdkondade proovimine on teile täna igati soodsad. Tunnete uudishimu ja soovi tutvuda uute inimestega.

Seotud teemad