Horoskoop – Reede 2 aprill

 Horoskoop – Reede 2 aprill
Jäär 21. märts – 20. aprill
Tunnete täna suurt tõmmet vastassugupoole suhtes. Olete romantiline ja kirglik. Võimalik, et armute, kuid sellest ei pruugi tulla pikaajalist suhet.

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Inimesed on teie suhtes täna abivalmid. Võimalikud suured muutused, mis toovad aja jooksul kasu. Hea päev lepingute sõlmimiseks ja suhtlemiseks.

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Tänased planeediseisud muudavad teid eriti tuliseks ja kirglikuks. Võite sattuda ootamatult armukadedushoogu ja hakkate kellegi suhtes pealetükkivalt käituma.

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Võite olla täna tavalisest viisakam ja diplomaatilisem ka nende inimeste suhtes, kellega te tavaliselt läbi ei saa. Suudate osavalt ringi käia tülinorijatega.

 

Lõvi 23. juuli – 22. august
Olete täna revolutsioonilises meeleolus ning hakkate alateadlikult lammutama neid struktuure, mis juba ammu oma aja ära elanud. Hea aeg muudatusteks.

 

Neitsi 23. august – 22. september
Kui olete siiani eiranud oma tervislikke puudujääke, siis nüüd tuletavad nad ennast taas meelde. Hea päev ravikuuri või dieedi alustamiseks.

 

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Tänased meeleolud kipuvad olema kõike muud, kui töised. Võimalik, et unustate mõne lubaduse, mille lähiajal andnud olete. Vältige liigset pealiskaudsust.

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Teie jaoks hakkab nüüd keegi vastassugupoole esindaja tähtsat rolli mängima. Püüate võita positiivset tähelepanu ja imetlust. Kired löövad lõkkele.

 

Ambur 23. november – 21. detsember
Püüate täna kõiki oma tegemisi teha võimalikult hästi. Otsite täiuslikkust nii eneses kui ka teistes. Sellise lähenemisega aga võite küll pettuda.

 

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Kirglike ja seksuaalsete mõjudega päev. Võimalikud kergemeelsed suhted. Püüate leida oma piire ja ületada valuläve. Huvi müstika ja salapära vastu.

 

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Kaldute täna enda ja teiste vahele barjääri ehitama. Võimalik, et lasete enda tujul langeda väikseimagi kriitika puhul, kuid püüdke siiski arukaks jääda.

 

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Täna suureneb teie huvi põnevate avaliku elu sündmuste vastu. Tunnete suuremat soovi, kui tavaliselt, pidutseda ning kiire muusika järgi tantsida.

Seotud teemad