banner

Horoskoop – Reede 17 mai

Jäär 21. märts – 20. aprill
Täna peaksite püüdma olla oma ettevõtmistes võimalikult täpne ning rahulik. Teil võib tulla tegemist salakavalate ja ettearvamatute inimestega.

 

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Tõenäoliselt tunnete täna inspiratsioonilainet. Hea aeg uute tutvuste loomiseks, kuna olete seltsivam ja avatum, kui tavaliselt. Võimalik kokkupuude lastega.

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Tunnete soovi seigelda. Võimalik, et teil tekib täna romantiline suhe mõne välismaalasega, kellega olete algselt tutvunud hoopis muul eesmärgil.

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Muutute nüüd enesekindlamaks ja suudate teha otsuseid ka iseseisvalt. Teile ei lähe korda segavad faktorid ja kadedad konkurendid. Vältige alkoholi!

 

Lõvi 23. juuli – 22. august
Võimalik, et satute täna imelikesse segadustesse ja üsna sürrealistlikesse olukordadesse. Tehnika võib teid parajal hetkel totaalselt alt vedada.

 

Neitsi 23. august – 22. september
Kaldute kõike võtma väga isiklikult ning solvute ilma erilise põhjuseta. Olge natuke rahulikum ja arvestage, et igaüks ei pruugi olla vaenlane.

 

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Võimalik, et teil tuleb täna tegemist teha ebaadekvaatsete ja emotsionaalsete inimestega. Ärge püüdkegi neile aru pähe panna, tegelege oma asjadega!

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Tänane päev võib kujuneda päris keeruliseks, kuid seda eelkõige juhul, kui teete asjadest etteruttavaid järeldusi. Püüdke kasutada arukust!

 

Ambur 23. november – 21. detsember
Nüüd on aeg end vabaks rebida köidikutest ja mõttetutest kompleksidest. Tõenäoliselt puututegi kokku mõne võimsa ja julge isikuga, kes teidki inspireerib.

 

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Võimalik, et peate nüüd maitsma minevikus tehtud vea kibedaid vilju. Samas on suurepärane päev olukorra parandamiseks ja enese ülestöötamiseks.

 

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Olete täna seltskondlik ja jutukas. Kaaslased ootavad teie uusi huvitavaid ideid. Suudate väljendada ennast arusaadavalt. Hea aeg läbirääkimisteks.

 

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Kui tunnete täna soovi muuta oma elu huvitavamaks ning mitmekülgsemaks, siis täna on selleks just sobiv aeg. Samas oleks soovitav vältida ekstreemsusi.

Kommentaarid

kommentaari

Seotud märksõnad
Sulle võivad ka meeldida need ...

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com