Horoskoop – Reede 17 mai

Horoskoop – Reede 17 mai
Jäär 21. märts – 20. aprill
Täna peaksite püüdma olla oma ettevõtmistes võimalikult täpne ning rahulik. Teil võib tulla tegemist salakavalate ja ettearvamatute inimestega.

 


Sõnn 21. aprill – 20. mai
Tõenäoliselt tunnete täna inspiratsioonilainet. Hea aeg uute tutvuste loomiseks, kuna olete seltsivam ja avatum, kui tavaliselt. Võimalik kokkupuude lastega.

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Tunnete soovi seigelda. Võimalik, et teil tekib täna romantiline suhe mõne välismaalasega, kellega olete algselt tutvunud hoopis muul eesmärgil.

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Muutute nüüd enesekindlamaks ja suudate teha otsuseid ka iseseisvalt. Teile ei lähe korda segavad faktorid ja kadedad konkurendid. Vältige alkoholi!

 


Lõvi 23. juuli – 22. august
Võimalik, et satute täna imelikesse segadustesse ja üsna sürrealistlikesse olukordadesse. Tehnika võib teid parajal hetkel totaalselt alt vedada.

 

Neitsi 23. august – 22. september
Kaldute kõike võtma väga isiklikult ning solvute ilma erilise põhjuseta. Olge natuke rahulikum ja arvestage, et igaüks ei pruugi olla vaenlane.

 

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Võimalik, et teil tuleb täna tegemist teha ebaadekvaatsete ja emotsionaalsete inimestega. Ärge püüdkegi neile aru pähe panna, tegelege oma asjadega!

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Tänane päev võib kujuneda päris keeruliseks, kuid seda eelkõige juhul, kui teete asjadest etteruttavaid järeldusi. Püüdke kasutada arukust!

 

Ambur 23. november – 21. detsember
Nüüd on aeg end vabaks rebida köidikutest ja mõttetutest kompleksidest. Tõenäoliselt puututegi kokku mõne võimsa ja julge isikuga, kes teidki inspireerib.

 


Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Võimalik, et peate nüüd maitsma minevikus tehtud vea kibedaid vilju. Samas on suurepärane päev olukorra parandamiseks ja enese ülestöötamiseks.

 

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Olete täna seltskondlik ja jutukas. Kaaslased ootavad teie uusi huvitavaid ideid. Suudate väljendada ennast arusaadavalt. Hea aeg läbirääkimisteks.

 

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Kui tunnete täna soovi muuta oma elu huvitavamaks ning mitmekülgsemaks, siis täna on selleks just sobiv aeg. Samas oleks soovitav vältida ekstreemsusi.

Elulife

Seotud teemad