Advertisements
banner

Horoskoop – Reede 14 juuni

Jäär 21. märts – 20. aprill
Kaldute täna nostalgiasse ja liigsesse emotsionaalsusesse. Kipute tuhja asja pärast solvuma. Olge täna koos heade sõprade või oma perekonnaga.

 

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Täna on soodne päev aja maha võtmiseks ning lõõgastumiseks. Teie psühhiline tervis vajab tõenäoliselt korralikku puhkust. Vältige rahvarohkeid kohti.

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Täna olge valmis ootamatusteks. Võimalik, et kolleeg teatab teile midagi sellist, mis vajab kiiret tegutsemist. Teie reaktsioonist võib palju oleneda.

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Olete täna veidi pealetükkiv ja agressiivne. Seda viimast õnneks küll vaid sõnade tasandil, kuid sellegipoolest võite saavutada selle, et teid välditakse.

 

Lõvi 23. juuli – 22. august
Täna võivad teie suhted kodustega veidi teravaks kiskuda. Olge valmis siiski kompromisse tegema, sest ainult nii säästate end suurematest kannatustest.

 

Neitsi 23. august – 22. september
Esile kerkivad töö ja kohustused. Peaksite valmis olema ka selleks, et teilt tullakse nõu küsima. Püüdke leida jõudu oma eesmärkide poole pürgimiseks.

 

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Tunnete täna suurt vajadust vahelduse ja lõbusa seltskonna järele. Nüüd on hea aeg minna reisima või teha mõni ekstreemse iseloomuga matk.

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Täna võivad tekkida probleemid, mis tingitud sellest, et olete oma tõekspidamistes jäigalt kinni. Püüdke ka teisi kuulata, võite enda jaoks midagi uut leida.

 

Ambur 23. november – 21. detsember
Ärge alustage uusi ettevõtmisi. Tänane päev ei sobi äritehinguteks ja oma autoriteedi tõestamiseks. Kontrollige oma tegevust ja ambitsioonide kirge.

 

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Mõjute hüpnotiseeriva ning seksuaalsena. Suudate oma lummusesse haarata ka neid, kes tavaliselt on üsna tundekülmad. Suureneb huvi teispoolsuse vastu.

 

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Kiire elutempo juures võivad jääda unarusse teie isiklikud vajadused ja lähedaste inimestega suhtlemine. Võtke aeg maha ja meenutage oma unistusi.

 

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Püüdke vältida oma positsiooni kuritarvitamist. Kõik patune, mida teete, tuleb teile tagasi. Viibige vabas looduses ja koguge positiivset energiat.
Advertisements

Kommentaarid

kommentaari

Seotud märksõnad
Sulle võivad ka meeldida need ...