banner

Horoskoop – Reede 14 juuni

Jäär 21. märts – 20. aprill
Kaldute täna nostalgiasse ja liigsesse emotsionaalsusesse. Kipute tuhja asja pärast solvuma. Olge täna koos heade sõprade või oma perekonnaga.

 

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Täna on soodne päev aja maha võtmiseks ning lõõgastumiseks. Teie psühhiline tervis vajab tõenäoliselt korralikku puhkust. Vältige rahvarohkeid kohti.

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Täna olge valmis ootamatusteks. Võimalik, et kolleeg teatab teile midagi sellist, mis vajab kiiret tegutsemist. Teie reaktsioonist võib palju oleneda.

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Olete täna veidi pealetükkiv ja agressiivne. Seda viimast õnneks küll vaid sõnade tasandil, kuid sellegipoolest võite saavutada selle, et teid välditakse.

 

Lõvi 23. juuli – 22. august
Täna võivad teie suhted kodustega veidi teravaks kiskuda. Olge valmis siiski kompromisse tegema, sest ainult nii säästate end suurematest kannatustest.

 

Neitsi 23. august – 22. september
Esile kerkivad töö ja kohustused. Peaksite valmis olema ka selleks, et teilt tullakse nõu küsima. Püüdke leida jõudu oma eesmärkide poole pürgimiseks.

 

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Tunnete täna suurt vajadust vahelduse ja lõbusa seltskonna järele. Nüüd on hea aeg minna reisima või teha mõni ekstreemse iseloomuga matk.

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Täna võivad tekkida probleemid, mis tingitud sellest, et olete oma tõekspidamistes jäigalt kinni. Püüdke ka teisi kuulata, võite enda jaoks midagi uut leida.

 

Ambur 23. november – 21. detsember
Ärge alustage uusi ettevõtmisi. Tänane päev ei sobi äritehinguteks ja oma autoriteedi tõestamiseks. Kontrollige oma tegevust ja ambitsioonide kirge.

 

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Mõjute hüpnotiseeriva ning seksuaalsena. Suudate oma lummusesse haarata ka neid, kes tavaliselt on üsna tundekülmad. Suureneb huvi teispoolsuse vastu.

 

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Kiire elutempo juures võivad jääda unarusse teie isiklikud vajadused ja lähedaste inimestega suhtlemine. Võtke aeg maha ja meenutage oma unistusi.

 

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Püüdke vältida oma positsiooni kuritarvitamist. Kõik patune, mida teete, tuleb teile tagasi. Viibige vabas looduses ja koguge positiivset energiat.

Kommentaarid

kommentaari

Tags Related
You may also like