Horoskoop – Reede 14.02

 Horoskoop – Reede 14.02
Jäär 21. märts – 20. aprill
Täna võib teil tekkida probleem asjade õigesti mõistmisega. Tänu oma kompleksidele võite inimestest välja lugeda hoopis midagi muud, kui nad mõtlesid.

 

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Tänane päev võib teile tuua üllatusi. Näiteks kohtute inimesega, kes teid väga austab ehkki tegelikult teid ei tunne. Võite saada häid pakkumisi.

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Püüdke täna leida omale tegevus, mis teid innustaks. Liigne töökoormus võib hakata tervisele mõju avaldama. Hea aeg koduseks puhkuse veetmiseks.

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Olete häiritud end ümbritsevatest ebatäiustest. Märkate igat pisiasja. Soodne päev käia arstlikus kontrollis ja tegeleda intellektuaalsete valdkondadega.

 

Lõvi 23. juuli – 22. august
Ärge üllatuge millegi üle, mida teie pereliikmed teevad või ütlevad – ning hoiatage neid, et võite samaga vastata. Seda eriti juhul kui olete hiljuti tülitsenud.

 

Neitsi 23. august – 22. september
Täna on entusiastlike meeleoludega päev. Võimalik, et tunnete soovi kulutada raha ning osta asju, millega oma kodu mugavamaks ja kaunimaks muuta.

 

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Kipute täna mängima teiste inimeste tunnetega, ise sealjuures mõistmata, et nii võite kellelegi haiget teha. Püüdke vältida sellist pealiskaudsust.

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Teie ambitsioonid saavad nüüd nähtavamaks, kui tavaliselt. Olete enesekindel ning ei häbene oma arvamust ka avalikult välja öelda. Olete nüüd juhi meeleolus.

 

Ambur 23. november – 21. detsember
Panete täna tavalisest rohkem energiat plaanide tegemisele ning sisemisele eneseületamisele. Suudate enda emotsioone teiste eest varjata.

 

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Täna on teie mõistus ja mälu teravamad, kui tavaliselt. Suudate mõelda ratsionaalselt ning leida lahenduse ka keerulistele olukordadele.

 

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Olete täna väga terase mõtlemisega ning suudate asjade vahel hämmastavaid seoseid näha. Võite sattuda kriminaalsesse segadusse, kus teil on tähtis roll.

 

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Täna kerkivad esile mitmed minevikuga seotud asjad. Kui mitte otseselt, siis kaudselt puutute kokku isikutega, kes teie elus on tähtsat rolli mänginud.
Facebooki kommentaarid

Seotud teemad