banner

Horoskoop – Reede 12 juuli

Jäär 21. märts – 20. aprill
Pettuse ja petturite päev. Kui võimalik, viige oma suhted ja kontaktid miinimumini. Ilma erilise vajaduseta ei ole soovitatav isegi telefoni kasutamine.

 

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Võimalik, et kohtate isikut, kes püüab teid ja teie kaaslaseid õpetada arvates, et täidab oma suurt missiooni. Vaadake seda läbi huumoriprisma.

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Inimesed on täna teiega otsekohesed ning ehk isegi veidi halastamatud. Võite mõnelt lähedaselt terava märkuse saada. Ärge jääge nukrutsema!

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Esile kerkivad need probleemid, mille te juba ammu olete kaugele „laekasse“ peitnud. Võtke üllatused rahulikult vastu, need pole kaugeleulatuvad.

 

Lõvi 23. juuli – 22. august
Ilmselt ei ole teil täna tuju välja minna. Milleks siis minna, kui soovi pole? Eriti juhul kui teie kõrval on keegi kellest lahkumine muudab teid hullumeeleks.

 

Neitsi 23. august – 22. september
Mõjute täna reserveerituna ning seetõttu võite kelleski tekitada soovi teha midagi ootamatut, et teid sellest vaoshoitusest välja raputada.

 

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Tänased meeleolud muudavad teid ägedaloomuliseks ja isegi agressiivseks. See võib avalduda nii sõnades kui ka tegudes. Püüdke tegeleda spordiga.

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Olete täna tavalisest rahulikum ning suudate pingelistes olukordades säilitada enesevalitsust. Hea aeg kõikvõimalikeks läbirääkimisteks ja inimsuheteks.

 

Ambur 23. november – 21. detsember
Olete täna elujõuline ja reibas. Igatsete tavalisest rohkem oma ellu vürtsi ning meeldivaid pingeid. Hea päev loominguliseks koostööks teiste inimestega.

 

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Olete täna tujukas meeleolus ning teistel inimestel on teile väga raske meele järele olla. Tajute maailma palju peenemal tasandil, kui tavaliselt.

 

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Teie mõistus on täna teravam, analüütilisem ning läbitungivam, mistõttu on soodne aeg dokumentide või lepingute läbivaatamiseks ning otsuste langetamiseks.

 

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Teie enesekriitika kipub nüüd muutuma pigem takistavaks, kui abistavaks omaduseks. Usaldage ennast rohkem ja lubage endale mõni väike kingitus.

Kommentaarid

kommentaari

Seotud märksõnad
Sulle võivad ka meeldida need ...

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com