Horoskoop – Reede 12 juuli

Horoskoop – Reede 12 juuli
Jäär 21. märts – 20. aprill
Pettuse ja petturite päev. Kui võimalik, viige oma suhted ja kontaktid miinimumini. Ilma erilise vajaduseta ei ole soovitatav isegi telefoni kasutamine.

 


Sõnn 21. aprill – 20. mai
Võimalik, et kohtate isikut, kes püüab teid ja teie kaaslaseid õpetada arvates, et täidab oma suurt missiooni. Vaadake seda läbi huumoriprisma.

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Inimesed on täna teiega otsekohesed ning ehk isegi veidi halastamatud. Võite mõnelt lähedaselt terava märkuse saada. Ärge jääge nukrutsema!

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Esile kerkivad need probleemid, mille te juba ammu olete kaugele „laekasse“ peitnud. Võtke üllatused rahulikult vastu, need pole kaugeleulatuvad.

 


Lõvi 23. juuli – 22. august
Ilmselt ei ole teil täna tuju välja minna. Milleks siis minna, kui soovi pole? Eriti juhul kui teie kõrval on keegi kellest lahkumine muudab teid hullumeeleks.

 

Neitsi 23. august – 22. september
Mõjute täna reserveerituna ning seetõttu võite kelleski tekitada soovi teha midagi ootamatut, et teid sellest vaoshoitusest välja raputada.

 

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Tänased meeleolud muudavad teid ägedaloomuliseks ja isegi agressiivseks. See võib avalduda nii sõnades kui ka tegudes. Püüdke tegeleda spordiga.

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Olete täna tavalisest rahulikum ning suudate pingelistes olukordades säilitada enesevalitsust. Hea aeg kõikvõimalikeks läbirääkimisteks ja inimsuheteks.

 

Ambur 23. november – 21. detsember
Olete täna elujõuline ja reibas. Igatsete tavalisest rohkem oma ellu vürtsi ning meeldivaid pingeid. Hea päev loominguliseks koostööks teiste inimestega.

 


Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Olete täna tujukas meeleolus ning teistel inimestel on teile väga raske meele järele olla. Tajute maailma palju peenemal tasandil, kui tavaliselt.

 

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Teie mõistus on täna teravam, analüütilisem ning läbitungivam, mistõttu on soodne aeg dokumentide või lepingute läbivaatamiseks ning otsuste langetamiseks.

 

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Teie enesekriitika kipub nüüd muutuma pigem takistavaks, kui abistavaks omaduseks. Usaldage ennast rohkem ja lubage endale mõni väike kingitus.

Elulife

Seotud teemad