Horoskoop – Reede 10.01

 Horoskoop – Reede 10.01

äär 21. märts – 20. aprill

Tunnete täna soovi oma elukombeid paremaks muuta. Olete valmis loobuma ebavajalikest harjumustest aga ka üleliigsetest esemetest teie kodus.

 

Sõnn 21. aprill – 20. mai

Olete täna kergesti mõjutatav oma kaaslaste arvamusest. Teil võib esineda raskusi konkreetsete otsuste langetamisel, parem lükake need hoopis edasi!

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni

Täna on teil tõelised raskused keele hammaste taga hoidmisega. Samas kipute oma arvamust välja ütlema ka seal, kus see enam midagi muuta ei saa.

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli

Tänane päev ei sobi mitme erineva asjaga korraga tegelemiseks kuna satute tavalisest kergemini segadusse. Looge omale konkreetne tegevusplaan.

 

Lõvi 23. juuli – 22. august

Tunnete täna end veidi ahistatuna, kuna olete tahtmatult sõltuv oma kaaslastest. Võimalikud möödarääkimised ja üksteisele vastu töötamine.

 

Neitsi 23. august – 22. september

Tänane päev toob teie ellu tõenäoliselt situatsioone, mis panevad proovile teie senised eesmärgid ning tõekspidamised. Võimalik, et hindate asju ümber.

 

Kaalud 23. september – 23. oktoober

Võimalik, et tänane päev toob endaga kaasa muudatusi. Teie tutvusringkonda ilmuvad inimesed, kellest võib hiljem palju abi olla. Hoidke silmad lahti!

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november

Täna on päev, mil võiksite endale veidi rohkem vabadust andma. Olge see, kes te olete ja ärge suruge alla oma loomingulisust ning originaalsust.

 

Ambur 23. november – 21. detsember

Hea päev tegeleda kõige ilusa ja kunstipärasega. Võimalik, et tunnete soovi suunata oma energia ja tähelepanu partnerile. Tõenäoline armumine.

 

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar

Teie tähelepanu on pööratud sellele, et saada erakordseks, tunnustatud inimeseks. Olete köidetud tugevatest isiksustest, kes suudavad rahvast mõjutada.

 

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar

Kipute täna asju enese ja teiste jaoks keerulisemaks tegema. Ootate, et keegi teine hakkaks lahendama teie isiklikke probleeme. Keskendumisraskused.

 

Kalad 19. veebruar – 20. märts

Teil tekivad uued tõsised tööülesanded ja ametialased nõudmised. Olete kohusetundlik ja suuteline oma ideid ka praktiliselt kasutama.

Seotud teemad