Horoskoop – Reede 08 november

Horoskoop – Reede 08 november
Jäär 21. märts – 20. aprill
Suudate täna väga oskuslikult sulanduda seltskonda nii, et teie kohalolu ei märgatagi ning räägitakse rahulikult asjadest, mis pole teie kõrvadele mõeldud.

 


Sõnn 21. aprill – 20. mai
Täna liiguvad teie mõtted valdkondades, mis tavaliselt on inimeste eest veidi varjatud ja mõistmatud. Tunnete ennast suurepäraselt mõistukõnet pidades.

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Täna on hea päev asjade selgeksrääkimiseks. Olete tavalisest konkreetsem, kuid samas tunnetate väga sügavalt teiste inimeste meeleolusid.

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Teil on täna raskusi inimeste usaldamisel. Püüate iga hinna eest kõigega ise hakkama saada, kuid see võtab teilt liiga palju aega ja energiat.

 


Lõvi 23. juuli – 22. august
Kipute täna olema edev ja püüate ennast võõraste sulgedega ehtida. Kuid peaksite meeles pidama, et teie tegelikud väärtused peituvad siiski ausas käitumises.

 

Neitsi 23. august – 22. september
Kipute ennast täna üle hindama ja oma lati väga kõrgele lükkama. Seetõttu on teil raske leida inimest, kes teie arvates oleks vääriline partner.

 

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Täna on kergete ja meeldivate mõjudega päev. Ühtviisi hästi sujuvad nii töö tegemine kui ka sõpradega lõbusalt aja veetmine või külaliste vastuvõtmine.

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Võimalik, et tunnete täna tugevat soovi kontrollida kõike ning kõiki enda ümber. Arvatavasti tuleneb see teie usaldamatusest kaaslaste suhtes.

 

Ambur 23. november – 21. detsember
Tänane päev kujuneb rahulikuks ja soodsaks kõikvõimalike suhete edasiarendamisel. Olete tavalisest intellektuaalsem ning suudate ennast analüüsida.

 


Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Võite saada ootamatut informatsiooni või mõne hea pakkumise. Hea aeg uuringuteks ja reisimiseks. Otsides uusi võimalusi võib teid saata ootamatu edu.

 

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Püüdke loobuda sellest, mis teid enam edasi ei aita ja tehke oma elus korrektiivid. Aeg on selleks igati soodne! Samuti on hea päev kodu korrastamiseks.
Kalad 19. veebruar – 20. märts
Kipute täna liiga palju lobisema. Püüdke leida omale seltskond, kus saate ennast rahulikult välja elada. Ettevaatust dokumentide vormistamisel!

admin

Seotud teemad