Horoskoop – Reede 07.02

 Horoskoop – Reede 07.02

Jäär 21. märts – 20. aprill

Peaksite olema täna ettevaatlik inimestega, kes teiega konkureerivad. Võimalik, et keegi püüab ebaausal teel välja uurida teie kavatsusi ja plaane.

 

Sõnn 21. aprill – 20. mai

Võimalik, et tunnete täna ebakindlust oma välimuse pärast. Olete tavalisest emotsionaalsem ning kipute asju ületähtsustama. Hea aeg lõbusaks seikluseks.

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni

Tõenäoliselt tuleb teil täna tegemist teha jutukate ning pealetükkivate inimestega, kelle eest parema meelega põgeneksite. Hea päev enese arendamiseks.

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli

Teie käitumismaneer on meeldiv ja harmooniline ning oskate enda ümber luua ilu. Suudate ennast hästi väljendada. Oht kalduda eneseimetlusse.

 

Lõvi 23. juuli – 22. august

Soodne päev ideoloogiliseks kaaslaste mõjutamiseks, suhtlemiseks, vaimsuse ja tundlikkuse arendamiseks. Püüate põgeneda rutiinist, otsite kunstilisust.

 

Neitsi 23. august – 22. september

Nüüd on hea aeg pöörduda tagasi pooleliolevate tegemiste poole. Olge aga samas valmis võtma vastutust mingis ootamatus situatsioonis. Usaldage oma vaistu!

 

Kaalud 23. september – 23. oktoober

Võimalik, et puutute täna kokku oma alateadlike hirmudega. Püüdke jääda enda vastu ausaks, nii saate kõige paremini ennast ületada ja vaimselt areneda.

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november

Võimalik, et keegi püüab teiega täna luua usalduslikku ja isiklikku suhet. Võite ootamatult avastada, et teil on mõne oma tuttavaga sarnased probleemid.

 

Ambur 23. november – 21. detsember

Tänasel päeval on teie üleüldine energiatase hea. Sobiv aeg alustada tervisliku eluviisi praktiseerimisega või teha mingit füüsilist tegevust.

 

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar

Olete täna kergemeelses meeleolus ning teil on raskusi süveneda tõsistesse asjadesse. Oht raisata raha tühistele asjadele. Hea päev lõbutsemiseks.

 

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar

Kaldute täna ennast paremana näitama, kui tegelikult olete. Tänu sellisele käitumisele mõjute pigem ebapädeva ning edevana ja teid ei võeta tõsiselt.

 

Kalad 19. veebruar – 20. märts

Olge ettevaatlik mõnuainete ja liigsöömisega. Kipute täna liialdama kõigega, mis ette jääb. Võimalikud juhuslikud suhted vastassugupoole esindajatega

Seotud teemad