Horoskoop – Reede 03.01

 Horoskoop – Reede 03.01

 

Jäär 21. märts – 20. aprill

Kipute täna veidi taktitundetult ja mõtlematult käituma. Püüdke olla teiste suhtes tähelepanelikum ja vältige enese upitamist kaaslaste arvelt.

 

Sõnn 21. aprill – 20. mai

Võimalik, et olete täna ülemeelikus meeleolus ja äärmiselt energiline. Võimalikud probleemid ülemuse või võimukandjatega. Hea päev tegeleda lastega.

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni

Tunnete täna vajadust oma elus uuendusi teha. Sobiv päev loominguliseks tegevuseks ning seltskondlikuks koosolemiseks. Vältige ootamatuid väljaminekuid.

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli

Planeediseisud stimuleerivad uusi ideid ning suhteid. Olete avatud ja uudishimulik. Võimalikud ootamatud reisid või väljasõidud koos sõpradega.

 

Lõvi 23. juuli – 22. august

Nüüd aktiviseeruvad meeleolud, mis sunnivad teid ennast tõestama ja samal ajal oma kaaslastele väljakutseid esitama. Võimalk, et satute sõnasõtta

 

Neitsi 23. august – 22. september

Teil võib täna tekkida olukord, kus saate ennast täielikult välja elada. Kasutage seda võimalust kindlasti ära, nii säästate oma tervist!

 

Kaalud 23. september – 23. oktoober

Võimalik, et saate ootamatut abi ja toetust võõrastelt inimestelt või lähete ootamatule reisile. Hea päev enesetäienduseks ja millegi uue õppimiseks.

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november

Suudate enda ümber luua usaldusliku õhkkonna ning suhtuda tulevikku optimistlikult. Tähtsustate oma lähedaste heaolu ja annate selleks oma panuse.

 

Ambur 23. november – 21. detsember

Tänasel päeval suudate kerge vaevaga võita inimeste heakskiitu ja austust, kuid vältige uhkeks ja kõrgiks muutumist, see tõmbaks teie maine kohe alla.

 

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar

Kipute täna olema liiga omakasupüüdlik ning mõtlema tavalisest rohkem rahast ja materiaalsest kasust. Hea aeg aga teha töid, mis vajavad praktilist mõtlemist.

 

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar

Täna tuleks teile kasuks, kui võtaksite aega puhkuseks. Tegelege mõne hobiga või minge ujulasse. Võimalik ootamatu sündmus seoses lähedase inimesega.

 

Kalad 19. veebruar – 20. märts

Ootamatu tegevuse ja originaalsete projektide aeg. Kuid arvatavasti kõik üritused jäävadki vaid eksperimentide tasemele. Ettevaatust olmetehnikaga

Seotud teemad