Horoskoop – Pühapäev 4 aprill

 Horoskoop – Pühapäev 4 aprill
Jäär 21. märts – 20. aprill
Võimalik, et peate täna üles näitama suurt tahtejõudu, olge valmis ennast ületama. Nüüd võivad teie teele sattuda inimesed, kes püüavad teid üle trumbata.

 

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Lammutage vananenud suhted, looge uued, karistage vaenlasi ja taastage õiglus. Äritegevuses on neutraalne päev, kuid soovitatav lõpule viia alustatud tegevused.

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Kui peaksite täna mõne tähtsa otsuse langetama, siis olge valmis ka varuvariandi kasutamiseks, sest kõik ei pruugi sugugi plaanipäraselt minna.

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Võimalik, et saate täna ahvatlevaid ja esmapilgul süütuid pakkumisi, kuid enne otsuse langetamist vaadake hoolikalt üle asja plussid ja miinused.

 

Lõvi 23. juuli – 22. august
Olete täna kinnisem ja endassetõmbunum, kui tavaliselt. Samas on hea päev tegeleda mingit sorti intellektuaalse tegevusega. Teie mõistus otsib rakendust.
Neitsi 23. august – 22. september
Teie pahaaimamatu teravmeelsus võib mõnes inimeses tugevaid komplekse tekitada. Kuid arvatavasti jõuab see teile alles tüki aja pärast kohale.
Kaalud 23. september – 23. oktoober
Kaldute täna kõiki asju liiga filosoofiliseks tegema. Püüate näha kõikjal mingit müstilist tagamõtet. Raskused mõttekaaslase leidmisel.

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Kui siiani olete pigem omaette hoidnud ja eraklikult elanud, siis nüüd aktiviseerub ootamatult soov suhelda ja kuulata teiste mõtteid maailmast.

 

Ambur 23. november – 21. detsember
Täna võib teie jaoks tulla üsna romantiline päev. Olete rõõmus uute inimestega suhtlemise üle. Võimalik, et just nüüd laheneb ka rahaprobleem.

 

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Võib tekkida vajadus eemalduda kodukoldest ja perekonnast, kuid loobuda tuleks elukoha muutmisest ja lõplikust suhete katkestamisest tuttavatega.

 

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Päevakorda kerkivad nüüd perekondlikud traditsioonid. Tajute tugevat sidet kodu ja lähedastega. Nostalgilised ja emotsionaalsed meeleolud.

 

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Võimalik, et keegi tekitab teis täna kaastunnet. Kuid ärge laske ennast manipuleerida. Püüdke olukorda realistlikult ja kaine mõistusega hinnata.

Seotud teemad