Horoskoop – Pühapäev 27 detsember

 Horoskoop – Pühapäev 27 detsember
Jäär 21. märts – 20. aprill
Võimalik, et tunnete soovi teha midagi tavatut ja teiste jaoks ðokeerivat. Olete veidi väljakutsuvas meeleolus, koostöö on nüüd raskendatud.

 

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Teie meeleolu kipub täna olema unistav ning teie väljenduslaad ebamäärane. Kõikuvad tujud muudavad suhtlemise raskeks, samas on hea aeg loomiseks.

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Võimalik, et puutute täna kokku intriigide ja ebaselgete olukordadega. Teie tähelepanu hajutab ka soov olla midagi enamat, kui tegelikult olete.’

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Võimalik, et puutute täna kokku teie jaoks tüütute kohustustega. Esile kerkivad sugulastega seotud probleemid. Olge tähelepanelik elektriliste seadmetega.

 

Lõvi 23. juuli – 22. august
Kui teil avaneb täna võimalus ennast proovile panna ja teha midagi loovat siis kasutage võimalust. Väga võimalik, et avastate eneses varjatud talendi.

 

Neitsi 23. august – 22. september
Võite täna sattuda seltskonda, kus räägitakse teie jaoks veidi ebahuvitavatel ja arusaamatutel teemadel. Samas teised ootavad teie osalust.

 

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Aktiviseerub ühiskondlik tegevus ja lävivus. Tekivad kasulikud ning vajalikud suhted. Soodne päev abielusuhte vormistamiseks ja enese täiendamiseks.

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Täna suureneb teie vastutustunne. Tunnete ennast isiklikult puudutatuna, kui teie koostöös teistega midagi viltu läheb. Vältige enese piitsutamist.

 

Ambur 23. november – 21. detsember
Püüate oma tegevuses täna rõhuda stabiilsusele. Te ei nõustu riskima isegi siis, kui võite väga palju kasu saada. Esile kerkivad perekondlikud teemad.

 

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Tänased seisud avaldavad mõju teie elu struktuurile ja kaugeleulatuvatele plaanidele. Erilist tähelepanu väärib materiaalne heaolu ja turvalisus.

 

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Te sarnanete vulkaanile, mis kord aktiviseerub ja kord jälle vaibub. Selline olukord paneb isegi teid ennast imestama. Ebasoodne teha tähtsaid otsuseid.

 

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Saavutate edu, kui püüate tungida asjade tuumani. Otsige vastuseid filosoofiast ning vältige asjatut loba, mis lihtsalt raiskab teie energiat.

Seotud teemad