banner

Horoskoop – Pühapäev 19 mai

Jäär 21. märts – 20. aprill
Tänased planeediseisud annavad teile hea füüsilise vastupidavuse ning suutmise oma mõtteid teistele väga oskuslikult edasi anda. Soodne läbirääkimisteks.

 

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Tänased planeediseisud annavad teile head võimalused saavutada populaarsust ja edu materiaalses elus. Hea aeg kinnisvaraga seotud lepingute sõlmimiseks.

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Aktiviseeruvad seksuaalse alatooniga meeleolud. Olge valmis, et teie poole pöördutakse romantilises ja kirglikus meeleolus. Võimalik probleem armukadedusega.

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Olete täna aldis kõikvõimalikele ahvatlustele ja kipute selle arvelt unustama oma kohustusi. Kui tahate pidutseda, siis võtke selleks eraldi aega.

 

Lõvi 23. juuli – 22. august
Ootate täna inimestelt klassikalist käitumist, kuid võite saada hoopis millegi muu osaliseks. Olge valmis ootamatusteks! Ebasoodne aeg reisimiseks.

 

Neitsi 23. august – 22. september
Täna on muretute ning rõõmsameelsete meeleoludega päev. Isegi tüütud või ebameeldivad tegevused ei häiri teid nii palju, kui tavaliselt.

 

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Võtate täna oma tegemisi väga tõsiselt, kuid püüdke jätta ruumi ka võimalusele, et kõik ei pruugi plaanipäraselt minna. Vältige emotsionaalset pinget.

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Võimalik, et pöörate täna rohkem kui tavaliselt tähelepanu oma tööle, karjäärile, ühiskondlikule seisundile ja reputatsioonile. Oht muutuda uhkeks.

 

Ambur 23. november – 21. detsember
Võivad tekkida edasilükkamatud kodused kohustused ning probleemid vanemate või sugulastega. Püüdke tegutseda suure tähelepanu ja põhjalikkusega.

 

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Täna võib teie jaoks tulla üsna romantiline päev. Olete rõõmus uute inimestega suhtlemise üle. Võimalik, et just nüüd laheneb ka rahaprobleem.

 

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar

Tänane päev tuleb teie jaoks tõenäoliselt rahulik ja meeldiv. Te ei otsi teiste inimestega eriti kontakti ning eelistate veeta aega oma kodus.

 

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Täna on päev, mil tõenäoliselt tutvute uute inimestega. See aga ei tähenda veel, et need suhted pikemalt kestma jääksid, kuna kipute olema pealiskaudne.

Kommentaarid

kommentaari

Tags Related
You may also like