Horoskoop – Pühapäev 19 mai

 Horoskoop – Pühapäev 19 mai
Jäär 21. märts – 20. aprill
Tänased planeediseisud annavad teile hea füüsilise vastupidavuse ning suutmise oma mõtteid teistele väga oskuslikult edasi anda. Soodne läbirääkimisteks.

 

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Tänased planeediseisud annavad teile head võimalused saavutada populaarsust ja edu materiaalses elus. Hea aeg kinnisvaraga seotud lepingute sõlmimiseks.

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Aktiviseeruvad seksuaalse alatooniga meeleolud. Olge valmis, et teie poole pöördutakse romantilises ja kirglikus meeleolus. Võimalik probleem armukadedusega.

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Olete täna aldis kõikvõimalikele ahvatlustele ja kipute selle arvelt unustama oma kohustusi. Kui tahate pidutseda, siis võtke selleks eraldi aega.

 

Lõvi 23. juuli – 22. august
Ootate täna inimestelt klassikalist käitumist, kuid võite saada hoopis millegi muu osaliseks. Olge valmis ootamatusteks! Ebasoodne aeg reisimiseks.

 

Neitsi 23. august – 22. september
Täna on muretute ning rõõmsameelsete meeleoludega päev. Isegi tüütud või ebameeldivad tegevused ei häiri teid nii palju, kui tavaliselt.

 

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Võtate täna oma tegemisi väga tõsiselt, kuid püüdke jätta ruumi ka võimalusele, et kõik ei pruugi plaanipäraselt minna. Vältige emotsionaalset pinget.

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Võimalik, et pöörate täna rohkem kui tavaliselt tähelepanu oma tööle, karjäärile, ühiskondlikule seisundile ja reputatsioonile. Oht muutuda uhkeks.

 

Ambur 23. november – 21. detsember
Võivad tekkida edasilükkamatud kodused kohustused ning probleemid vanemate või sugulastega. Püüdke tegutseda suure tähelepanu ja põhjalikkusega.

 

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Täna võib teie jaoks tulla üsna romantiline päev. Olete rõõmus uute inimestega suhtlemise üle. Võimalik, et just nüüd laheneb ka rahaprobleem.

 

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar

Tänane päev tuleb teie jaoks tõenäoliselt rahulik ja meeldiv. Te ei otsi teiste inimestega eriti kontakti ning eelistate veeta aega oma kodus.

 

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Täna on päev, mil tõenäoliselt tutvute uute inimestega. See aga ei tähenda veel, et need suhted pikemalt kestma jääksid, kuna kipute olema pealiskaudne.

Seotud teemad