Horoskoop – Pühapäev 14 juuli

Horoskoop – Pühapäev 14 juuli
Jäär 21. märts – 20. aprill
Näete täna maailma läbi roosade prillide. Kipute samas oma kaaslaseid liigselt usaldama ning võite hiljem pettumuse osaliseks saada. Püüdke leida tasakaal.

 


Sõnn 21. aprill – 20. mai
Olete täna veidi hajevil. Kui peaksite seltskonda sattuma, siis tõenäoliselt kipute seal alkoholiga liialdama ning hakkate agressiivselt käituma.

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Olete täna suuteline oma ideid rakendama. Teile antakse võimalus vabaneda saatuse koormusest, kuid peaksite mõistma, milline on saatuse ja vaba tahte erinevus.

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Päevakorda tõusevad kõikvõimalikud lastega seotud teemad. Teie emotsionaalne taluvus on hea ning tõenäoliselt suudate olla heaks eeskujuks.

 


Lõvi 23. juuli – 22. august
Võimalik, et teie ellu satub täna inimene, kellega teil ka pikemas perspektiivis tihe koostöö tuleb. Ärge alahinnake võimalusi, mida tänane päev toob!

 

Neitsi 23. august – 22. september
Kipute täna liiga paljudega flirtima, mis võib põhjustada paljude inimeste jaoks suurt hämmeldust ja isegi pahameelt. Teist võidakse valesti aru saada.
Kaalud 23. september – 23. oktoober
Puutute täna väga tõenäoliselt kokku isikutega, kellega teil minevikus midagi lahendamata jäi. Võtke vastu, mis elu teile toob ja leiategi lahenduse.

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Viite ellu seda, millel on teie jaoks väärtus. Olgu selleks siis raha ja füüsiline heaolu või vaimsed väärtused ja õiglusefilosoofia. Sihikindlus.

 

Ambur 23. november – 21. detsember
Kaldute täna olema püsimatu. Ettearvamatu käitumine ja ekstreemsed ideed võivad teid viia äärmustesse, kus keegi teid ei mõista. Õnnetusjuhtumite oht!

 

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Suudate täna väga oskuslikult ja loogiliselt oma seisukohti põhjendada. Täna peetud läbirääkimised võivad tuua teie ellu häid, uusi ja huvitavaid võimalusi.

 


Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Täna võib teil rahaasjades vedada, kuid peaksite ennast nii palju jälgima, et te ahneks ei muutuks. Tegelege täna intellektuaalsete asjadega.

 

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Hea aeg vaimseks pingutuseks. Teie keskendumisvõime on praegu väge hea ja mõistus selge. Soodne päev mediteerimiseks ja sõpradega filosofeerimiseks.

Elulife

Seotud teemad