banner

Horoskoop – Pühapäev 14 juuli

Jäär 21. märts – 20. aprill
Näete täna maailma läbi roosade prillide. Kipute samas oma kaaslaseid liigselt usaldama ning võite hiljem pettumuse osaliseks saada. Püüdke leida tasakaal.

 

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Olete täna veidi hajevil. Kui peaksite seltskonda sattuma, siis tõenäoliselt kipute seal alkoholiga liialdama ning hakkate agressiivselt käituma.

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Olete täna suuteline oma ideid rakendama. Teile antakse võimalus vabaneda saatuse koormusest, kuid peaksite mõistma, milline on saatuse ja vaba tahte erinevus.

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Päevakorda tõusevad kõikvõimalikud lastega seotud teemad. Teie emotsionaalne taluvus on hea ning tõenäoliselt suudate olla heaks eeskujuks.

 

Lõvi 23. juuli – 22. august
Võimalik, et teie ellu satub täna inimene, kellega teil ka pikemas perspektiivis tihe koostöö tuleb. Ärge alahinnake võimalusi, mida tänane päev toob!

 

Neitsi 23. august – 22. september
Kipute täna liiga paljudega flirtima, mis võib põhjustada paljude inimeste jaoks suurt hämmeldust ja isegi pahameelt. Teist võidakse valesti aru saada.
Kaalud 23. september – 23. oktoober
Puutute täna väga tõenäoliselt kokku isikutega, kellega teil minevikus midagi lahendamata jäi. Võtke vastu, mis elu teile toob ja leiategi lahenduse.

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Viite ellu seda, millel on teie jaoks väärtus. Olgu selleks siis raha ja füüsiline heaolu või vaimsed väärtused ja õiglusefilosoofia. Sihikindlus.

 

Ambur 23. november – 21. detsember
Kaldute täna olema püsimatu. Ettearvamatu käitumine ja ekstreemsed ideed võivad teid viia äärmustesse, kus keegi teid ei mõista. Õnnetusjuhtumite oht!

 

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Suudate täna väga oskuslikult ja loogiliselt oma seisukohti põhjendada. Täna peetud läbirääkimised võivad tuua teie ellu häid, uusi ja huvitavaid võimalusi.

 

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Täna võib teil rahaasjades vedada, kuid peaksite ennast nii palju jälgima, et te ahneks ei muutuks. Tegelege täna intellektuaalsete asjadega.

 

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Hea aeg vaimseks pingutuseks. Teie keskendumisvõime on praegu väge hea ja mõistus selge. Soodne päev mediteerimiseks ja sõpradega filosofeerimiseks.

Kommentaarid

kommentaari

Seotud märksõnad
Sulle võivad ka meeldida need ...

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com