Horoskoop – Pühapäev 13 november

 Horoskoop – Pühapäev 13 november
Jäär 21. märts – 20. aprill
Tunnete tõmmet ilusate asjade ja luksuslikkuse poole. Otsite situatsioone, kus saaksite särada ja olla imetletud ning austatud. Oht raisata mõttetult raha.

 

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Täna võivad täituda teie ootused, mis seotud partneriga. Saate omavahel hästi läbi ning tunnetate vajadust romantika ning ilu järele. Hea aeg pereüritusteks.

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Püüdke oma elu korraldada nii, et teil oleks pidevalt tegevust. Vastasel juhul võib laiskus ja ükskõiksus teist jagu saada. Hea päev suhtlemiseks loodusega.

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Täna kerkivad esile saladustega seotud teemad. Suureneb huvi kõige vastu, mis varjatud ja müstiline. Kuid ärge usaldage suvalisi inimesi!

 

Lõvi 23. juuli – 22. august
Hoiate täna meelsamini madalat profiili ning jääte vaataja rolli. Naudite meeldivaid ja originaalseid inimesi eemalt, olete heaks kuulajaks.

 

Neitsi 23. august – 22. september

Hea aeg õpingute alustamiseks. Suudate mõtelda kiiresti ja konstruktiivselt. Kaldute samas liigselt lobisema ja sellega oma energiat kulutama.

 

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Kipute täna olema veidi lihtsameelne ja kergeusklik. Peaksite aga meeles pidama, et kõik inimesed ei pruugi sama heatahtlikud ja ausad olla, kui teie.

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Tunnete täna soovi kellegi eest hoolitseda. Oskate paremini, kui tavaliselt mõista oma kaaslaste või lähedase partneri soove ning vajadusi.

 

Ambur 23. november – 21. detsember
Täna on suurenenud teie empaatiavõime ning arvestate teiste inimestega rohkem, kui iseendaga. Samas võiksite siiski ka enda peale mõelda!

 

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Kui tunnete täna sisemist rahutust ning emotsionaalset survet, siis tegelege vahelduse mõttes millegi füüsilisega. Hea aeg tegeleda spordiga.

 

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Väga tõenäoliselt sattute täna seiklustesse või äpardustesse, mis pole otseselt teie enda põhjustatud. Ärge lootke eriti kellegi teise peale!

 

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Olete täna sõnaosav ning tähelepanelik. Suudate ilma suurema vaevata teisi mõjutada ja oma nägemust esitada. Kuid vältige alatute võtete kasutamist!

Seotud teemad