Horoskoop – Pühapäev 10 november

Horoskoop – Pühapäev 10 november
Jäär 21. märts – 20. aprill
Tõenäoliselt on teil nüüd rahaasjades hea õnn ning võite võita või lihtsalt kingituseks saada suurema summa raha. Püüdke siiski mitte laisaks muutuda!

 


Sõnn 21. aprill – 20. mai
Olete täna väga terase mõtlemisega ning suudate asjade vahel hämmastavaid seoseid näha. Võite sattuda kriminaalsesse segadusse, kus teil on tähtis roll.

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Olete köidetud uutest ideedest, võõrastest kultuuridest ja teadusuudistest. Püüdke eristada vaid see, mis teile vajalik ja kasulik on.

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Püüate saavutada iseseisvust, võimalikud pinged lähedaste sõprade või sugulastega. Püüdke välida liigset mässumeelsust. Hea aeg spordiga tegelemiseks.

 


Lõvi 23. juuli – 22. august
Täna on väga hea päev igasuguse töö tegemiseks ja kohustuste täitmiseks. Planeediseisud soodustavad head tervist, võimalik paranemine haigusest.

 

Neitsi 23. august – 22. september
Kaldute täna enda ja teiste vahele barjääri ehitama. Võimalik, et lasete enda tujul langeda väikseimagi kriitika puhul, kuid püüdke siiski arukaks jääda.

 

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Olete täna huumorimeelne ja reisihimuline. Hea aeg alustada mõne võõrkeele õppimist ning tutvuda uute kultuuridega. Päev täis aktiivset suhtlust.

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Pöörate täna tavalisest suuremat tähelepanu ilule ja sellele, kuidas te parasjagu välja näete. Suureneb soov teistele sügavat muljet avaldada.

 

Ambur 23. november – 21. detsember
Tõenäoliselt on teil täna kiire päev, kus jääte oma asjadega ajahätta. Kuid püüdke keskenduda eelkõige nendele asjadele, mis teil minevikus tegemata jäänud.

 


Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Kipute täna armukadetsema ning lähedasi inimesi kamandama. Püüdke leppida sellega, et teil pole õigust inimeste üle otsustada. Kuulake ka teiste soove!

 

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Kipute täna lihtsalt vanast harjumusest tegelema mõttetute asjadega. Püüdke elada rohkem tänases päevas ning hoidke ümbritseva suhtes silmad lahti!

 

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Võimalikud vastuolud teiste inimestega, mis on tingitud sellest, et te ei arvesta piisavalt nende arvamusega. Püüdke oma ego natuke vaos hoida.

admin

Seotud teemad