Horoskoop – Pühapäev 10 jaanuar

 Horoskoop – Pühapäev 10 jaanuar
Jäär 21. märts – 20. aprill
Suudate praegu olla erakordselt ettenägelik ja mõelda realistlikult. Hea aeg tulevikuplaanide või finantstehingute tegemiseks. Pinged armuasjades.

 

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Tunnete täna soovi väikest viisi pettust teha ning minna kergemat vastupanu. Võimalik, et satute seltskonda, kus pööratakse teile suurt tähelepanu.

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Teid hakkavad täna häirima kõikvõimalikud vaidlused ja arusaamatused. Püüate luua oma suhetesse selgust, kuid kipute seda veidi äärmuslikult tegema.

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Hea päev meelelahutuslikuks väljasõiduks. Võimalik, et puutute täna kokku eksootiliste religioonide või muude alternatiivsete meetoditega.

 

Lõvi 23. juuli – 22. august
Peale võitlusrohkeid päevi sooviksite te nüüd puhata ning astroloogilised seisud võimaldavad seda. Tegelege millegi kerge ja romantilisega.

 

Neitsi 23. august – 22. september
Tunnete tugevat tõmmet inimeste poole, kes võivad mõjutada teie vaimset arengut. Hea päev lepingute sõlmimiselks ning uute suhete loomiseks.

 

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Olete ülitundlik poliitiliste ja ühiskondlike probleemide suhtes. Võimalik, et tunnete põhjendamatut armukadedust. Püüdke vältida vägivalda.

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Täna on päev, mil suudate mõtelda realistlikult ning oskate leida loogilisi seletusi ka väga keerulistele asjadele. Hea aeg teaduslikuks tööks.

 

Ambur 23. november – 21. detsember
Vältige juhuslikku ja kontrolimatut käitumist. Võimalik kokkupuude isikutega, kes püüavad teid mõjutada komplimentidega ning hiljem oma huvides ära kasutavad.

 

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Praeguste seisude negatiivne külg tuleb ilmsiks siis, kui te oma tegevust pidevalt ei jälgi. Võite käituda üleolevalt ja upsakalt ning kaotada sõpru.

 

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Teile läheb täna tavalisest rohkem korda teiste inimeste arvamus. Pöörate suuremat tähelepanu oma välimusele ja riietusele. Hea aeg trenni alustamiseks.

 

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Püüdke mõista, et inimesed, kellega kokku puutute on teie enda sisemise maailma peegeldus. Püüdke muuta ennast ja te näete, et muutuvad ka teised.

Seotud teemad