Horoskoop – Pühapäev 1 november

 Horoskoop – Pühapäev 1 november
Jäär 21. märts – 20. aprill
Võimalik, et mõni teie austaja annab teile täna märku oma tunnetest. Võite saada ootamatuid kingitusi või kutsutakse teid peole. Pöörate tähelepanu välimusele.

 

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Täna tõusevad teie jaoks päevakorda kõikvõimalikud luksuse, mugavuse ning heaoluga seotud teemad. Võimalik, et satute mõnda gurmaanide klubisse.

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Hiljutised suhted on olnud “huvitavad”, et mitte öelda midagi enamat. Nüüd on aeg millekski teistsuguseks — millekski väga erinevaks eelnenust.

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Tänasel päeval on tüli kerge tekkima. Olete ise provotseerivas meeleolus ning inspireerite oma käitumisega ka vastaseid suud pruukima. Kontrollige end rohkem!

 

Lõvi 23. juuli – 22. august
Tekivad probleemid teineteise mõistmisel, mis on tingitud vähesest suhtlemisest ja ebatäieliku info omamisest. Olge avatud, aus ning otsekohene.

 

Neitsi 23. august – 22. september
Nüüd on hea päev tegeleda poolelijäänud asjadega. Püüdke vältida aga uute suhete ja projektide loomist. Olge valmis tegelema rutiinse tööga.

 

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Olete täna veidi pinges. Tunnete tuleviku ees rahutust ja ebakindlust. Hea päev filosoofilistel teemadel mõtisklemiseks ja mediteerimiseks.

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Teie empaatiavõime on täna tavalisest tunduvalt tugevam. Meeleolud kipuvad nostalgiliseks ja unistavaks. Hea aeg tegelemiseks lastega ja koduga.

 

Ambur 23. november – 21. detsember
Täna tõusevad teie jaoks päevakorda kõikvõimalikud luksuse, mugavuse ning heaoluga seotud teemad. Võimalik, et satute mõnda gurmaanide klubisse.

 

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Olete täna kergesti ärrituv, parem, kui hoiaksite rahvarohketest kohtadest ja pingelistest suhetest kõrvale. Skandaalid on kerged tulema.

 

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Tunnete soovi olla sündmuste keskel ja asjade kulgemist ka omalt poolt mõjutada. Eeldate, et teie kaaslased kindlasti ka teie arvamusega arvestaksid.

 

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Peaksite täna olema ettevaatlik elektriliste seadmetega ning liikluses. Tänu oma hooletusele võite sattuda vägagi eluohtlikesse olukordadesse.

Seotud teemad