Horoskoop – Pühapäev 09.02

 Horoskoop – Pühapäev 09.02
Jäär 21. märts – 20. aprill
Olete kindel, et teie tegutsemine ükskõik millises valdkonnas on eriti tähtis ja kaalukas. Ootate oma lähedaste toetust. Püüdke olla tagasihoidlikum.

 

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Ülemäärane aktiivsus võib konflikte põhjustada. Olge oma kaaslaste suhtes tähelepanelikum, ka neil võib olla huvitavaid ja väärtuslikke ideid.

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Nüüd pöördute teemade poole, mis käsitlevad teie suhteid ümbritsevate inimestega ning teie osaga maailmas. Kuid vältige oma arvamuse peale surumist.

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Täna valitsevad leplikud ning harmoonilised meeleolud. Soodne aeg teistega koos aja veetmiseks ning suhete klaarimiseks. Samas oht muutuda laisaks.

 

Lõvi 23. juuli – 22. august
Teil on täna palju energiat. Hea aeg füüsilist pingutust nõudvateks tegevusteks. Eriti kasuks tuleb, kui saate teha sporti vabas looduses.

 

Neitsi 23. august – 22. september
Tunnete täna kerget stressi mõne ebaselge suhte pärast. Püüdke asja oma mõistuses mitte hullemaks teha, kui see tegelikult on, leidke võimalus rääkimiseks.

 

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Teie tähelepanu on täna eriti kontsentreeritud. Tõenäoliselt puutute kokku huvitava informatsiooniga, mis annab teie tegevusele uue suuna.

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Võimalik on ametikoha muutmine või vanematest, sõpradest ja tuttavatest eemaldumine. See ei ole parim aeg reisimiseks ja välismaalastega suhtlemiseks.

 

Ambur 23. november – 21. detsember
Võimalik, et tunnete täna tugevat soovi eralduda ühiskonnast ja tunnetada maailma läbi loomingulise prisma. Hea päev oma ideede realiseerimiseks.

 

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Tunnete ennast täna kindlalt ning mugavalt. Suudate kontrollida oma emotsioone ka siis, kui keegi püüab teid provotseerida. Hea aeg rahaasjade ajamiseks.

 

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Võimalik, et satute täna ootamatult tähelepanu keskmesse. Teie avalikkuse ette tulemine toob teile kasu eelkõige siis, kui suudate loomulikuks jääda.

 

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Täna valitseb oht petiste ohvriks langeda. Püüdke olla otsustav ja enesekindel. Hoidke meeles enda õigusi ning ärge laske teistel endale pähe astuda!

Seotud teemad