Horoskoop – Pühapäev 05.01

 Horoskoop – Pühapäev 05.01

Jäär 21. märts – 20. aprill

Võimalik, et teieni jõuab täna informatsioon, mille tõhjal saate väärtuslikke järeldusi teha. Tõenäoliselt teadvustate vägagi huvitavaid asju!

 

Sõnn 21. aprill – 20. mai

Võimalik, et tunnete täna soovi eralduda seltskonnast ning tegutseda sõltumatult ja vabalt. Olete enesekindlas ja rahulikus meeleolus, mis tuleb teile kasuks!

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni

Võimalik, et täna tuleb teil ootamatu inspiratsioonipuhang ning hakkate eneselegi ootamatult midagi kirjutama. Hea päev reisile minemiseks.

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli

Probleemid seadustega juhul, kui tegutsete omapead, oma õiguses veendunult ja teistelt nõu küsimata. Püüdke arvestada tervikuga ja inimestega teie ümber.

 

Lõvi 23. juuli – 22. august

Olge tähelepanelik selle suhtes, mida räägite. Igat asja, mis pähe tuleb, ei tasu kohe välja öelda. Hinnake olukorda ja siis tehke alles järeldusi.

 

Neitsi 23. august – 22. september

Võimalik, et seisate täna silmitsi oma komplekside ja hirmudega. Nüüd on hea võimalus ennast ületada ja proovile panna. Püüdke vältida agressiivsust.

 

Kaalud 23. september – 23. oktoober

Olge ettevaatlik terariistade ja mehhaaniliste seadmetega. Võivad esineda peavalud või traumad. Püüdke mitte kiirustada, ägestuda ja ennast üle koormata.

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november

Võimalik, et saate täna täiesti ootamatult mõne hinnalise kingituse või kutsutakse teid mõnele peenele üritusele. Teid ümbritseb luksus ning suursugusus.

 

Ambur 23. november – 21. detsember

Tänane planeediseis on äärmiselt soodne kõikvõimalike äriasjade ajamiseks. Suudate olla piisavalt konkreetne ja jõuline oma eneseväljenduses.

 

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar

Teie loov eneseväljendus suureneb. Leiate julgust olla teie ise ja väljendada end teistele ilma hirmuta, seejuures ilma isekuse ja egoismita.

 

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar

Nüüd on hea päev valmistada ennast ette kõikvõimalikeks proovilepanekuteks. Võite saada väärtusliku ning tõeliselt inspireeriva kogemuse.

 

Kalad 19. veebruar – 20. märts

Suurepäraste meeleoludega päev! Hea aeg teha koduseid töid, lugeda ja luuletusi kirjutada. Püüdke leida moodus loominguliseks eneseväljenduseks

Seotud teemad