Horoskoop – Neljapäev 8 august

 Horoskoop – Neljapäev 8 august
Jäär 21. märts – 20. aprill
Kipute täna olema automaatse käitumisega. Lasete ennast ümbrusel mõjutada ja on oht, et unustate oma tegelikud soovid. Püüdke ikka oma peaga mõelda!

 

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Täna suureneb teie huvi varjatud teemade, ajaloo ja harvaesinevate kultuurida vastu. Tunnetate, et müstikas peitub teie jaoks tähtis võti.

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Täna suureneb teie üksiolemise vajadus. Olete tavalisest kergemini ärrituv ning meelsamini väldiksite inimestega suhtlemist. Hea päev kodu korrastamiseks.

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Teie loominguline pool jääb täna veidi varju, esile kerkivad igapäevaste kohustustega seotud probleemid. Vältige stressitekitavaid tegevusi.

 

Lõvi 23. juuli – 22. august
Tunnete tavalisest suuremat vajadust oma maine tõstmise järele. Püüate end näidata võimalikult heast küljest, kuid jääge siiski iseendaks.

 

Neitsi 23. august – 22. september
Täna valitsevad loomingulised ja emotsionaalsed mõjud. Kasutage oma potentsiaale ja olge aktiivne. Hea aeg loominguliseks eneseväljenduseks.

 

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Tänasel päeval hakkavad teieni jõudma uudised ja informatsioon, millele toetudes saate kerge vaevaga otsuseid langetada ja olukorda hinnata.

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Võite oma kompromissitu otsekohesusega muutuda paljude inimeste jaoks eemaletõukavaks ja isegi hirmuäratavaks kuna tavaliselt välditakse karmi tõde.

 

Ambur 23. november – 21. detsember
Võimalik, et saavutate oma partneriga täna erakordselt hea sideme, kus suudate teineteist juba poolelt sõnalt mõista. Hea aeg igasuguseks koostööks.

 

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Võimalik, et teiega otsitakse täna rohkem, kui tavaliselt kontakti. Muutute inimestele ligitõmbavaks just tänu oma lihtsusele ning optimismile.

 

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Püüdke endale selgeks teha, mis on teile esmatähtis ja mis teisejärguline. Vältige enese killustamist, võtke aega ka isiklikeks tegemisteks.

 

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Täna suureneb teie huvi põnevate avaliku elu sündmuste vastu. Tunnete suuremat soovi, kui tavaliselt, pidutseda ning kiire muusika järgi tantsida.

Seotud teemad