Horoskoop – Neljapäev 8.10.2020

 Horoskoop – Neljapäev 8.10.2020
Jäär 21. märts – 20. aprill
Tunnete täna suurenenud vajadust kellegi läheduse ja soojuse järele. Ilu, harmoonia ja turvatunne omavad eriti suurt tähendust. Hea aeg kodu kaunistamiseks.

 

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Suudate nüüd väga kiiresti tegutseda Ja ka paljud poolikud asjad ära lõpetada. Soodne päev õppimiseks, reisimiseks, suhtlemiseks. Inforohke päev.

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Teie veenmisvõime ja intuitiivsus jätavad teistele sügava mulje. Sobiv aeg puhkuseks ja tegelemiseks asjadega, mis seotud kultuuri ja kunstiga.

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Tänane päev võib teile tuua põnevaid vahejuhtumeid, mis meenutavad positiivseid lapsepõlvemälestusi. Muututegi täna lapsemeelsemaks ja rõõmsamaks!

 

Lõvi 23. juuli – 22. august
Olete täna energiline ja aktiivne, kuid kipute raiskama oma energiat mõtlematult ja ebaefektiivselt. Hea päev tegeleda spordiga, näiteks jõusaalis.

 

Neitsi 23. august – 22. september
Teid ei rahulda täna pealiskaudsed suhted. Parema meelega käiksite läbi vähestega, kuid selle eest avaksite neile ennast täielikult ja ootate seda ka neilt.

 

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Võimalik, et mõni teie austaja annab teile täna märku oma tunnetest. Võite saada ootamatuid kingitusi või kutsutakse teid peole. Pöörate tähelepanu välimusele.

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Vaimselt rikkkalik päev, mil aktiviseerub kunstilembelisus ja religioossus. Praegu omandatud vaimsed tarkused säilivad elu lõpuni. Hea päev mediteerimiseks.

 

Ambur 23. november – 21. detsember
Olete täna lobisemishimuline ja heas tujus. Kuid olge ettevaatlik, võite mõne saladuse kogemata välja rääkida. Vältige asjatut raha raiskamist.

 

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Olete täna veidi hajevil ning tunnetate pidevalt seda, et teil on kiire. Püüate võimalikult palju ära teha, kuid kipute jääma pealiskaudseks.

 

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Võimalik, et teie peas keerlevad täna romantilised ja seksuaalsed mõtted. Teie füüsiline tervis on praegu hea, kuid vältige söögiga liialdamist.

 

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Tänane päev sobib igati vaimseteks tegevusteks või millegi õppimiseks, kuid rahalised tehingud ja paberite ajamine ei taha täna üldse õnnestuda.

Seotud teemad