Horoskoop – Neljapäev 28 mai

 Horoskoop – Neljapäev 28 mai
Jäär 21. märts – 20. aprill
Täna on hea päev alustada uut kostööd inimestega, kes on loominguliselt sama aktiivsed, kui teie. Võite saavutada üheskoos midagi väga imelist.

 

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Võite täna inimestega kergesti tülli minna, kuna olete võimukam, kui tavaliselt. Püüdke hinnata olukorda ja enda võimalusi selles, adekvaatselt.

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Täna on suurenenud teie soov võita kaaslaste tähelepanu ning olla eriline. Oma ettearvamatu käitumisega võite aga tõelise segaduse tekitada.

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Laienevad huvivaldkonnad ja aktiviseerub õppevõime. Muutute kaaslaste seisukohtade suhtes tolerantsemaks. Praegu paika pandud plaanid on reaalsed.

 

Lõvi 23. juuli – 22. august
Aktiviseeruvad suhted, mis seotud romantika ja samas salapäraga. Teie intuitsioon on tugevam, kui tavaliselt. Suureneb huvi müstika vastu.

 

Neitsi 23. august – 22. september
Täna võite kokku puutuda äärmiselt ebausaldusväärsete isikutega, kes aga ise esinevad sõbralike ning meeldivatena. Hoidke ennast tähelepanelikuna!

 

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Olete täna liiga tundlik ja häiritud asjaoludest, mis teid otseselt ei puudutagi. Laske julgesti lahti sellest, mis teile tegelikult vajalik pole!

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Püüate esile tuua oma ideaale ja veendumusi. Huvi salaõpetuste ja vaimsete praktikate suhtes. Kuid püüdke vältida äärmustesse ja illusiooni langemist.

 

Ambur 23. november – 21. detsember
Kaldute sulguma enesesse ning tunnete ennast abituna. Püüdke siiski mõista, et tegelikult on teis peidus palju väärtuslikku, mida teistega jagada.

 

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Tunnete ennast täna veidi kammitsetuna. Teil on raske seltskonda sisse elada ja ennast lõdvaks lasta. Samas saate ametlike kohustustega hästi hakkama.

 

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Täna võiksite endale lubada mõne väikese naudingu, hea päev iluprotseduurideks ja kergeks seltskonnaeluks. Tõsised teemad ei sobi tänasesse päeva.

 

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Tänased planeediseisud annavad teile hea füüsilise vastupidavuse ning suutmise oma mõtteid teistele väga oskuslikult edasi anda. Soodne läbirääkimisteks.

Seotud teemad