Horoskoop – Neljapäev 28 jaanuar

 Horoskoop – Neljapäev 28 jaanuar

 

Jäär 21. märts – 20. aprill
Probleemid distsipliiniga. Võimalikud hilinemised ja möödarääkimised. Vältige omale vastutusrikaste ülesannete võtmist ja tegelege parem mõne hobiga.

Loe ka. SUUR Kevadhoroskoop 2021 – Tervis, Armastus, Raha

 

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Kipute täna inimestega tavalisest kergemini tülli minema. Mõjute ambitsioonika ning veidi ülbena isegi siis, kui te sisemiselt seda pole.

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Võimalikud kokkupõrked konkurentidega. See võib avalduda nii ametlikus tööõhkkonnas kui ka armusuhetes. Olete sunnitud ennast aktiivselt tõestama.

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Tänased planeediseisud suunavad teid sisemiste dimensioonide avastamisele. Olete köidetud müstikast ja elu peidetud aspektidest. Tungite sügavustesse.

 

Lõvi 23. juuli – 22. august
Tänased planeediseisud võimaldavad teil tavalisest kergemini saavutada soovitud tulemusi. Head suhted vanematega. Hea aeg ideede esitamiseks.

 

Neitsi 23. august – 22. september
Kaldute täna asju unustama. Hooletult antud lubadused võivad hiljem palju tüli teha. Tegelege täna asjadega, mis teilt erilist pingutust ei nõua.

 

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Ootamatute sündmuste aeg. Olge valmis muudatusteks ja huvitavateks ettepanekuteks. Avatud suhtumine mõjub teile värskendavalt ja arendavalt.

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Suudate olla iseseisev ja vaba teiste pealesurutud ideedest. Võimalikud uued suhted. Hea päev loomingulisteks tegemisteks ning reisimiseks.

 

Ambur 23. november – 21. detsember
Pöörate täna tavalisest suuremat tähelepanu ilule ja sellele, kuidas te parasjagu välja näete. Suureneb soov teistele sügavat muljet avaldada.

 

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Teil on täna kalduvus võtta nii elu kui suhteid liiga mõistuspäraselt ning samuti püüate kõigest aru saada vaid läbi mõistuse. Püüdke ka südamehäält kuulata!

 

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Teie väärtushinnangud ja stiilitaju mängivad ühiskondlikus plaanis tähtsat rolli. Pöörake rohkem tähelepanu armastusele ja ilule. Oht läbi põleda.

 

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Olete täna nõus teiste peale raha kulutama rohkem, kui tavaliselt. Samas olge tähelepanelik, sest teie lahke meeleolu võib ligi tõmmata ka manipulaatoreid.

Seotud teemad