Horoskoop – Neljapäev 27.02

 Horoskoop – Neljapäev 27.02
Jäär 21. märts – 20. aprill
Täna on rahulike meeleoludega päev. Mõned paikapandud sündmused või kohtumised võivad edasi lükkuda. Kasutage tänast päeva enesega tegelemiseks.

 

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Tulete hästi toime igasuguste inimestega, mistõttu olete väga populaarne ja hinnatud kaaslane nii tööl kui sõpraderingis. Hea päev läbirääkimisteks.

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Kui teil on mingi kindel arusaam, siis võimalik, et nüüd hakkab see kõikuma. Kohtute intelligentse inimesega, kelle mõtted teid vägagi innustavad.

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Tänane päev võib tuua teie ellu kummalisi meeleolusid ning sündmusi. Samuti võivad tekkida tervisehädad, mida on raske diagnoosida. Vältige alkoholi!

 

Lõvi 23. juuli – 22. august
Kõik vana on teile võõras, püüate teha uusi avastusi. Olete originaalne inimene kes ei võta omaks traditsioone. Tunnete vajadust olla vaba.

 

Neitsi 23. august – 22. september
Tunnete soovi erineda teistest ning olete valmis isegi äärmustesse minema. Hea päev uurimistööks või mõneks ekstreemse iseloomuga matkaks.

 

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Võimalik, et olete täna tavalisest umbusklikum, mis raskendab teie suhteid kaaslastega. Teil pole nüüd erilist peomeeleolu ning hoiate pigem omaette.

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Tunnete nüüd tavalisest suuremat soovi ennast proovile panna. Võimalik, et teil avaneb võimalus konkureerida millelegi, mis on paljude jaoks ihaldatav.

 

Ambur 23. november – 21. detsember
Kui teete täna meeskonnatööd, võite saavutada ootamatu edu. Hea päev läbirääkimisteks ning lepingute sõlmimiseks. Olete avatud ja heas meeleolus.

 

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Püüate endast jätta sõltumatu ja kindlameelse inimese muljet. Loodate sellise käitumisega võita ihaldatud partneri imetlust. Jääge siiski iseendaks!

 

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Olge täna valmis põnevateks ja ootamatuteks ettepanekuteks. Kasutage oma loovat mõtlemist ning püüdke käituda spontaanselt. Hea päev reisimiseks.

 

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Teil on tugev vaimne jõud ja energia, intellektuaalsed võimed, selge mõistus ning teadmiste kirg. Pürgite kõige uue poole. Hea aeg enda täiendamiseks.

Seotud teemad