Horoskoop – Neljapäev 26 november

 Horoskoop – Neljapäev 26 november
Jäär 21. märts – 20. aprill
Tasakaalukate mõjutustega päev, mil suudate tunnetada oma vajadusi ning vältida äärmusi ja ülepingutamist. Suhelge oma kaaslastega ning olge neile toeks.

 

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Pöörake tähelepanu nii füüsilisele kui ka psühhilisele tervisele. Soodne aeg võtta aeg maha ja tegeleda millegi lõõgastavaga, näiteks käia massaþis.

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Olete täna seltskondlik ja seksikas. Võimalik, et aset leiab mõni romantiline vahejuhtum, kuid peaksite hoiduma kõikvõimalikest ebaausustest.

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Kipute täna endale lubama veidi rohkem, kui peaks. Ka teie käitumine võib probleeme tekitada, samas olete ise pahaaimamatu ning lõbus.

 

Lõvi 23. juuli – 22. august
Võite täna kergesti sattuda intriigidesse või lihtsalt äpardustesse. Aeg jookseb nii kiiresti, et tõenäoliselt nii mõnigi plaan jääb poolikuks.

 

Neitsi 23. august – 22. september
Suudate täna väga oskuslikult sulanduda seltskonda nii, et teie kohalolu ei märgatagi ning räägitakse rahulikult asjadest, mis pole teie kõrvadele mõeldud.

 

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Tänased energiad sunnivad teid tahestahtmatult ennast proovile panema ning teistega võimu pärast võitlema. Kuid ärge siiski ka üle pingutage!

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Tänu oma praktilisele ja teovõimelisele mõistusele suudate muuta saadud informatsiooni ka teistele mõistetavaks ning kergesti vastuvõetavaks.

 

Ambur 23. november – 21. detsember
Kõik vana on teile võõras, püüate teha uusi avastusi. Olete originaalne inimene kes ei võta omaks traditsioone. Tunnete vajadust olla vaba.

 

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Tänased planeediseisud annavad teile häid võimalusi oma loomeenergia rakendamiseks. Suudate ennast väga originaalselt väljendada. Hoiate nüüd pigem omaette.

 

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Puutute kokku võõrkultuuride ning ideoloogiatega. Võimalikud suhted välismaalastega või pikem reis. Hea päev loominguliseks eneseteostuseks.

 

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Vabatahtlik üksindus aitab teil paremini mõista enda tegelikke soove ja vajadusi. Minge loodusesse ja kuulake oma südamehäält. Hea aeg kodusteks töödeks.

Seotud teemad